شنبه 5 خرداد 1397   01:14:49

خبرهای روز
اخبار شهرستانها
گزارش تصویری
تازه ها
همزمان با فرا رسیدن سوم خرداد:
همزمان با فرا رسیدن سوم خرداد ، سالروز آزادسازی خرمشهر ،کتابخانه عمومی رسالت زوارم شهرستان شیروان اقدام به برپایی نمایشگاه عکس و کتاب فتح خرمشهر کرد.
با حضور اعضای کودک کتابخانه برگزارشد؛
کتابدار کتابخانه عمومی شهید بهشتی اشخانه گفت: در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی ،نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ای، با حضور اعضای کودک کتابخانه برگزارشد.
همزمان با فرارسیدن سالروز فتح خرمشهر برگزار می شود؛
همزمان با فرارسیدن سالروز فتح خرمشهر، مسابقه کتابخوانی خرمشهر« از اشغال تا آزادی» ویژه دستگاه‌های اجرایی استان توسط اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی برگزار می شود.
مسئول کتابخانه عمومی امام حسین(ع) خبرداد؛
مسئول کتابخانه عمومی امام حسین(ع) قره مصلی شهرستان مانه و سملقان گفت:یرنامه‌های متنوع فرهنگی با محوریت سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور اعضای کودک و نوجوان کتابخانه برگزارشد.
به همت کتابدار کتابخانه سیار آوای فرهنگ برگزارشد؛
مسئول کتابخانه سیار آوای فرهنگ از برگزاری 2 نشست کتاب‌خوان با حضور اعضای دختر نوجوان روستاهای علی آباد و مهنان بجنورد خبرداد.
با حضور اعضای فعال و فرهنگی؛
مسئول کتابخانه عمومی امام علی(ع) شیروان گفت: دومین نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ای این کتابخانه با حضور اعضای فعال و فرهنگی برگزارشد.
دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تأکید کرد؛
علیرضا مختارپور در دیدار با مدرسان طرح «مدرسه جهادی خواندن»، گفت: خوشبختانه امروز دست جبهه فرهنگی مومن به انقلاب خالی نیست و ناشران و موسسات بسیاری می‌توانند زمینه ارائه و انتشار آثار فعالان جبهه انقلاب را فرآهم کنند.
با معرفی ۴ عنوان اثر؛
کتاب‌های «نشان سرخ دلیری»، «باغ خرمالو»، «یک سیب شیرین» و «صد و ده داستان دوران جوانی امیرالمومنین امام علی(ع)» در قالب طرح کتاب‌خوان خرداد ماه ۱۳۹۷ برای علاقه‌مندان به کتابخوانی معرفی شد.
با تدریس عضو فعال و نمونه کتابخانه؛
مسئول کتابخانه عمومی الزهرا(س) بجنورد گفت:کلاس داستان نویسی و مهارت‌های نوشتن برای علاقمندان در در محل این کتابخانه برگزار شد.
با حضور دانش آموزان مدرسه شهید ملکی درق برگزارشد؛
مسئول کتابخانه عمومی شهید چمران درق از برگزاری کارگاه آموزشی «لذت خواندن» با حضور دانش آموزان مدرسه شهید ملکی این شهر خبرداد.
اعلام بخشی از برنامه‌های هفته پایانی اردیبهشت‌ماه کتابخانه‌های عمومی کشور؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در هفته پایانی اردیبهشت‌ماه از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد
استاندار خراسان شمالی در بازدید از کتابخانه مرکزی بجنورد؛
استاندار خراسان شمالی در بازدید از کتابخانه مرکزی بجنورد ضمن اشاره به اهمیت مقوله کتاب و کتابخوانی، گفت: کتابخانه‌های عمومی پایگاه خواست متنوع جامعه هستند و بعنوان سرمایه‌های فرهنگی در عرصه و فضای عمومی جامعه ایفای نقش می کنند.
در راستای تشریح برنامه‌های هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی ؛
دومین نشست شورای اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی در راستای تشریح برنامه‌های هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی و اجرای دستورالعمل های فرهنگی نهاد همزمان با فرارسیدن ایام معنوی ماه مبارک رمضان برگزارشد.
حجت‌الاسلام و المسلمین جواد محمدزمانی خبر داد؛
دبیر دومین کنگره شعر کتاب دفاع مقدس، از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این کنگره تا ۲۰ خرداد ماه خبر داد و گفت: این تمدید به درخواست جمع بسیاری از شعرای محترم کشور به منظور خلق آثار بهتر به لحاظ کمی و کیفی درنظر گرفته شد.
مسئول کتابخانه عمومی شهید چمران درق از برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی همزمان با اعیاد شعبانیه در محل این کتابخانه خبرداد.
همزمان با آغاز هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی؛
نشست کتاب‌خوان مدرسه ای، نشست قصه گویی کتب جشنواره رضوی و نشست معرفی کتاب داستان های شاهنامه در آموزشگاه دخترانه ام البنین شهر ایور برگزار شد.
فرماندار شهرستان رازو جرگلان:
فرماندار شهرستان رازو جرگلان دردیدار با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی ضمن درخواست ایجاد فضای کتابخانه‌ای در این شهرستان مرزی، توسعه سرانه های شهری از جمله احداث فضاها و امکانات فرهنگی همچون کتابخانه را موجب ارتقا و توانمند سازی منطقه دانست.
یادداشت علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد درباره بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه کتاب؛
لزوم تلاش برای حفظ و صیانت از اصول و معارف دینی و انقلابی و اخلاقی در انتشار کتاب، حل مشکلات عرصۀ نشر از نظر کاغذ، چاپ و کیفیت انتشار و حمایت از جریان مؤمن و انقلابی در عرصۀ کتاب از جمله مطالبات رهبر معظم انقلاب از مسئولان و مدیران فرهنگی کشور است.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی خبرداد:
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان از اهدای بیش از 8000 نسخه کتاب از مجموعه کتب شخصی آیت الله مهمان نواز به کتابخانه مرکزی بجنورد خبرداد.
همزمان با اعیاد شعبانیه و فرارسیدن ماه میهمانی خدا؛
جشن تکلیف15 دانش آموز دختر کلاس سومی روستای زوارم به همت مسئول کتابخانه عمومی رسالت زوارم و با همکاری مجتمع آموزشی شهید چمران 1 در محل بخش کودک این کتابخانه با شوق معصومانه دانش آموزان دختر برگزارشد.
بمناسبت روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ برگزار شد؛
مسابقه نقاشی برای گروه سنی کودکان با هدف افزایش آگاهی و توجه کودکان به هلال احمر در کتابخانه شهید بهشتی آشخانه برگزار شد.
رهبر انقلاب از سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کردند؛
رهبر انقلاب اسلامی در بازدید از سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران فرمودند: نقش کتاب یک نقش بی‌بدیل است و امیدواریم کتاب جایگاه حقیقی خود را در جامعه بیابد.
همزمان با چهارمین هفته اردیبهشت‌ماه صورت می‌پذیرد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در هفته چهارم اردیبهشت‌ماه از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد
به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی صورت‌گرفت؛
تعداد 27 کارتن شامل 1353 نسخه کتاب جهت تأمین منابع کتابخانه مرکزی بجنورد و تعدای از کتابخانه های عمومی شهری و روستایی استان از طرف اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی اهداشد.
به همت کتابخانه عمومی امام زمان(عج) روستای ایرج اسفراین و با حضور اعضای فعال کتابخانه، کتاب شنگال نوشته کیو مکلیر، از سری کتابهای طرح کتاب خوان ماه، معرفی و جمع خوانی شد
مسئول کتابخانه‌ عمومی امام علی(ع) شیروان ار برگزاری برنامه‌های فرهنگی متعدد فرهنگی در نیمه اول اردیبهشت ماه در محل این کتابخانه خبرداد.
مسئول کتابخانه عمومی استاد زارعی شهرستان شیروان از برگزاری نخستین نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای سال 97 این کتابخانه در دبیرستان پسرانه سماء خبر داد.
با اعلام فراخوان شرکت در هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی؛
برندگان مسابقه کتابخوانی کتاب «روایت‌گر عشق» که به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی توسط اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی برگزارشد، معرفی شدند.
همزمان با اردیبهشت ماه 97 برگزارشد؛
برنامه های فرهنگی متعددی همزمان با اردیبهشت ماه 97 در کتابخانه عمومی برادران شهید صالحی پیش قلعه برگزار شد.
به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع)؛
به همت کتابخانه عمومی سلمان فارسی شهر ایور و به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان، مسابقه مکتوب کتابخوانی از کتاب پدر، عشق و پسر برگزار شد.
با معرفی ۷ اثر؛
دبیرخانه جشنواره کتابخوانی رضوی از میان آثار منتشر شده طی ۳ سال اخیر، ۷ عنوان کتاب با موضوع سیره امام رضا علیه‌السلام را به عنوان منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سه رده سنی «کودک»، «نوجوان» و «جوان و بزرگسال» معرفی کرد.
از سوی روابط عمومی نهاد اعلام شد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در هفته سوم اردیبهشت‌ماه از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
زمانی که علاقه به کتابخوانی سن و سال نمی شناسد؛
محمدرضا آرزومند،پیرمرد 91 ساله ساکن روستای دوین شهرستان شیروان و عضو کتابخانه عمومی وحدت این روستا با اشتیاق و علاقه فراوان به کتاب و کتابخوانی روزانه 2 ساعت مطالعه می‌کند.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمه خبرداد؛
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمه از برگزاری مراسم تقدیر معلمان فعال در حوزه کتاب و کتابخوانی این شهرستان همزمان با ایام گرامیداشت مقام معلم خبرداد.
با برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی؛
جشن بزرگ منجی به مناسبت نیمه شعبان همراه با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و با حضور علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در محل کتابخانه عمومی رسالت روستای زوارم شیروان برگزار شد.
کتابخانه عمومی االزهرا(س) بجنورد میزبان برنامه‌های متنوع فرهنگی برای اعضای فعال این کتابخانه در فروردین ماه 97 بود.
به همت کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع)؛
کتابدار کتابخانه عمومی باقرالعلوم (ع) با برگزاری نشست‌های جمع‌خوانی و قصه گویی کتاب‌های منتخب کتاب‌خوان ماه فروردین را برای اعضای فعال کودک و نوجوان این کتابخانه معرفی کرد.
از سوی روابط عمومی نهاد اعلام شد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در هفته دوم اردیبهشت‌ماه از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
بارویکرد توسعه کتابخوانی در کتابخانه‌های عمومی استان؛
نخستین نشست شورای اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی در سال 97 با رویکرد توسعه کتابخوانی و رفع مسائل و مشکلات کتابخانه‌های عمومی در استان برگزار شد.
با حضور دبیرکل، معاونان و مدیران کل نهاد؛
طی مراسمی حکم سرپرستی معاونت توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، از سوی علیرضا مختارپور به مهدی رمضانی اعطا شد.
همزمان با فرارسیدن اعیاد شعبانیه؛
کتابخانه عمومی ثامن الحجج (ع) همزمان با فرا رسیدن اعیاد شعبانیه اقدام به برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی کرد.
به همت کتابخانه عمومی امام خمینی(ره)؛
نشست قصه گویی همراه با تصویرخوانی ویژه کودکان در مهد کودک بهشت شادی اسفراین به همت کتابدار کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد.
مسئول کتابخانه عمومی فرهنگ حصارگرمخان گفت: نخستین نشست « کتاب‌خوان» کتابخانه‌ای سال 1397 در محل کتابخانه عمومی فرهنگ برگزار شد.
طی حکمی از سوی دبیرکل نهاد؛
با حکم علیرضا مختارپور، مهدی رمضانی به عنوان سرپرست معاونت توسعه کتابخانه و کتابخوانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منصوب شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست مدیران کل کتابخانه‌های عمومی عنوان کرد؛
دکتر سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان نکاتی در حوزه‌های برنامه‌ریزی، مدیریتی و منابع مالی در نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، از این نهاد به عنوان نهادی تحول آفرین در حوزه فرهنگی یاد کرد.
در گفت و گو با حجت‌الاسلام و المسلمین جواد محمدزمانی عنوان شد؛
دبیر دومین کنگره شعر کتاب دفاع مقدس، با اشاره به تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این کنگره تا ۱۰ اردیبهشت، گفت: دومین کنگره شعر کتاب دفاع مقدس با محوریت آثاری با موضوع بانوان حماسه‌ساز در عرصه دفاع مقدس برگزار می‌شود.
با معرفی ۴ عنوان اثر؛
کتاب‌های «انسان‌شناسی قرآن»، «فرنگیس»، «زایو» و «داستان‌های موموشی» با موضوعات جهان‌بینی قرآنی، دفاع مقدس، رمان ایرانی و کودک و نوجوان در قالب طرح کتاب‌خوان اردیبهشت ماه برای علاقه‌مندان به کتابخوانی معرفی شد.
اداره کل کتابخانه های خراسان شمالی برای تکمیل نیروی انسانی (شش نفر) در رشته شغلی کتابدار برای کتابخانه های عمومی شهر بجنورد از طریق گزینش و مصاحبه ، از بین افراد واجد شرایط ذیل، در چارچوب قرارداد ساعتی(موقت) دعوت به همکاری می نماید
اداره کل منابع نهاد خبر داد؛
اداره کل منابع نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، طی اطلاعیه‌ای از آغاز طرح نظرخواهی درباره انتخاب نشریات سال ۹۷ برای کتابخانه‌های عمومی از روز یکشنبه ۲۶ فروردین‌ماه خبر داد.
بيشتر
همزمان با فرا رسیدن سوم خرداد:
همزمان با فرا رسیدن سوم خرداد ، سالروز آزادسازی خرمشهر ،کتابخانه عمومی رسالت زوارم شهرستان شیروان اقدام به برپایی نمایشگاه عکس و کتاب فتح خرمشهر کرد.
با حضور اعضای کودک کتابخانه برگزارشد؛
کتابدار کتابخانه عمومی شهید بهشتی اشخانه گفت: در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی ،نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ای، با حضور اعضای کودک کتابخانه برگزارشد.
همزمان با فرارسیدن سالروز فتح خرمشهر برگزار می شود؛
همزمان با فرارسیدن سالروز فتح خرمشهر، مسابقه کتابخوانی خرمشهر« از اشغال تا آزادی» ویژه دستگاه‌های اجرایی استان توسط اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی برگزار می شود.
مسئول کتابخانه عمومی امام حسین(ع) خبرداد؛
مسئول کتابخانه عمومی امام حسین(ع) قره مصلی شهرستان مانه و سملقان گفت:یرنامه‌های متنوع فرهنگی با محوریت سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور اعضای کودک و نوجوان کتابخانه برگزارشد.
به همت کتابدار کتابخانه سیار آوای فرهنگ برگزارشد؛
مسئول کتابخانه سیار آوای فرهنگ از برگزاری 2 نشست کتاب‌خوان با حضور اعضای دختر نوجوان روستاهای علی آباد و مهنان بجنورد خبرداد.
با حضور اعضای فعال و فرهنگی؛
مسئول کتابخانه عمومی امام علی(ع) شیروان گفت: دومین نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ای این کتابخانه با حضور اعضای فعال و فرهنگی برگزارشد.
دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تأکید کرد؛
علیرضا مختارپور در دیدار با مدرسان طرح «مدرسه جهادی خواندن»، گفت: خوشبختانه امروز دست جبهه فرهنگی مومن به انقلاب خالی نیست و ناشران و موسسات بسیاری می‌توانند زمینه ارائه و انتشار آثار فعالان جبهه انقلاب را فرآهم کنند.
با تدریس عضو فعال و نمونه کتابخانه؛
مسئول کتابخانه عمومی الزهرا(س) بجنورد گفت:کلاس داستان نویسی و مهارت‌های نوشتن برای علاقمندان در در محل این کتابخانه برگزار شد.
با حضور دانش آموزان مدرسه شهید ملکی درق برگزارشد؛
مسئول کتابخانه عمومی شهید چمران درق از برگزاری کارگاه آموزشی «لذت خواندن» با حضور دانش آموزان مدرسه شهید ملکی این شهر خبرداد.
در راستای تشریح برنامه‌های هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی ؛
دومین نشست شورای اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی در راستای تشریح برنامه‌های هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی و اجرای دستورالعمل های فرهنگی نهاد همزمان با فرارسیدن ایام معنوی ماه مبارک رمضان برگزارشد.
مسئول کتابخانه عمومی شهید چمران درق از برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی همزمان با اعیاد شعبانیه در محل این کتابخانه خبرداد.
همزمان با آغاز هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی؛
نشست کتاب‌خوان مدرسه ای، نشست قصه گویی کتب جشنواره رضوی و نشست معرفی کتاب داستان های شاهنامه در آموزشگاه دخترانه ام البنین شهر ایور برگزار شد.
یادداشت علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد درباره بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه کتاب؛
لزوم تلاش برای حفظ و صیانت از اصول و معارف دینی و انقلابی و اخلاقی در انتشار کتاب، حل مشکلات عرصۀ نشر از نظر کاغذ، چاپ و کیفیت انتشار و حمایت از جریان مؤمن و انقلابی در عرصۀ کتاب از جمله مطالبات رهبر معظم انقلاب از مسئولان و مدیران فرهنگی کشور است.
همزمان با اعیاد شعبانیه و فرارسیدن ماه میهمانی خدا؛
جشن تکلیف15 دانش آموز دختر کلاس سومی روستای زوارم به همت مسئول کتابخانه عمومی رسالت زوارم و با همکاری مجتمع آموزشی شهید چمران 1 در محل بخش کودک این کتابخانه با شوق معصومانه دانش آموزان دختر برگزارشد.
بمناسبت روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ برگزار شد؛
مسابقه نقاشی برای گروه سنی کودکان با هدف افزایش آگاهی و توجه کودکان به هلال احمر در کتابخانه شهید بهشتی آشخانه برگزار شد.
بيشتر
محمد بن ابراهیم قوامی شیرازی ملقب به صدرالمتالهین یا ملاصدرا ، از بزرگان فلسفه اسلامی و از بزرگترین دانشمندان جهان ، درنهم جمادی الاولی سال 980 قمری در شیراز دیده به جهان گشود.
دل‌نوشته همکار گرامیان، مریم گریوانی، کتابدار کتابخانه موسوی بجنورد که در روزنامه خراسان شمالی چاپ شده است.
ابوالفتح عمر ابن ابراهیم خیام یا خیامی نیشابوری مشهور به حکیم عمر خیام، فیلسوف، ریاضی دان، ستاره شناس و شاعر قرن پنجم هجری قمری/ قرن دوازدهم میلادی است.
ابوالقاسم فردوسی توسی (زادهٔ ۳۱۹ خورشیدی، ۳۲۹ هجری قمری - درگذشتهٔ پیش از ۳۹۷ خورشیدی، ۴۱۱ هجری قمری در توس خراسان)، سخن‌سرای ایرانی و سرایندهٔ شاهنامه حماسهٔ ملی ایران است. فردوسی را بزرگ‌ترین سرایندهٔ پارسی‌گو دانسته‌اند.
5 اردیبهشت؛ سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در طبس
ابومحمد مصلح بن عبدالله مشهور به سعدی شیرازی و مشرف الدین‌ از بزرگترین‌ ستارگان‌ و برجستگان‌ درجه‌ اول‌ آسمان‌ ادب‌ ایران‌ زمین‌ است‌ که‌ با تسلط وصف‌ ناپذیر خود بزرگترین‌ شاهکارهای‌ ادبی‌ ایران‌ را در سرتاسر تاریخ‌ ادبی‌ این‌ کشور خلق‌ نموده‌ است‌. مقامش نزد اهل ادب تا بدانجاست که به وی لقب استاد سخن داده‌اند.
از شعرای نام آور ایران در قرن ششم و هفتم هجری قمری، عطار نیشابوری است. وی در حدود سال 540 در روستای «کدکن» یا «شادیاخ» از کناره های نیشابور، دیده به جهان گشود. پدر و مادر او، افرادی صالح و ارادت مند خواجه کائنات حضرت محمد صلی الله علیه و آله وسلم بودند. از این رو، فرزند دل بند خود را، هم نام حضرت ختمی مرتبت «محمد» نهادند تا این نام نیکو در شخصیت و کمال و الگو پذیری او نقشی بسزا و ارزش مند داشته باشد.
۲۵ اسفند : روز بزرگداشت پروین اعتصامی
پروین اعتصامی، شاعر نامدار معاصر ایران از شاعران قدر اول زبان فارسی است که با تواناترین شعرای مرد، برابری کرده و به گواهی اساتید و سخن شناسان معاصر گوی سبقت را از آنان ربوده است.
این کتاب حاوی خاطرات بیست و سه نوجوان است که توسط ارتش بعث، در عملیات بیت المقدس به اسارت درآمدند و دیکتاتور عراق سعی داشت از این نوجوانان برای ایجاد جنگ روانی علیه ایران استفاده کند که از سوی انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است.
بيشتر
 

ارتباط با مدیر کل
لینک سامانه های اداره کل
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 891411
تعداد بازديد از سايت: 195025604
تعداد بازديد زيرپورتال: 1257563
اين زيرپورتال امروز: 118
در امروز: 5217
اين صفحه امروز: 112
وب سایت هاتمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما