صفحه اصلي
اخبار نشست کتاب‌خوان
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
وب سايت ها
ورود كاربران
1397/7/8 يكشنبه اطلاعیه؛ اسامی برگزیدگان استانی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با تقدیر از ۴۶۵ برگزیده از ۳۱ استان کشور در بخش‌های مختلف این جشنواره برگزار شد که در ادامه می توانید اسامی برگزیدگان بخش های مختلف جشنواره را به تفکیک استان مشاهده کنید.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و همراهی بیش از ۴۰۰ دستگاه از سراسر کشور برگزار شد که با رشد ۳۲ درصدی در مشارکت عمومی نسبت به دوره گذشته برگزار همراه بود.

در این هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی ۸۵۸ هزار ۶۹۵ نفر از اقشار مختلف مردم از سراسر کشور و در سنین مختلف در آن شرکت داشتند، ۴۶۵ نفر از استان‌های مختلف به عنوان برگزیدگان این جشنواره مورد تقدیر قرار گرفتند که اسامی برگزیدگان در هر بخش به همراه نام استان و کتابخانه، به شرح زیر ارائه می‌شود.


استان اردبیل

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

نیلوفر

غزنوی

کوثر

امیر کبیر گیوی

نقاشی

ثنا

زکی پور

بیله سوار

الغدیر بیله سوار

نقاشی

ابوالفضل

برزگری

خلخال

عاشوری زاده خلخال

نقاشی

نگار

غزنوی

کوثر

امیر کبیر گیوی

نقاشی

یزدان

نوروزی

مشگین شهر

سعد الدین وراوینی مشگین شهر

نقاشی

هادی

عیسایی

نمین

شهدای آبی بیگلو

نوجوان

پویا

نصیر زاده

اردبیل

شیخ صفی الدین اردبیلی اردبیل

بزرگسال

وحیده

عادل

اردبیل

مرکزی اردبیل

خانوادگی پنج نفره

سودا

شفایی

پارس آباد

شهید رجائی پارس آباد

خانوادگی دو نفره

فاطمه

رسولی جمادی

اردبیل

مرکزی اردبیل

بزرگسال

رضا

کریمی

پارس آباد

شهید باهنر پارس آباد

بزرگسال

امیر علی

آزادی آراللو

اردبیل

۱۵خرداد آراللو آراللوی بزرگ

نقاشی

نادیا

ساعدنیا

اردبیل

مرکزی اردبیل

نوجوان

هوشنگ

ورقیان

اردبیل

مرکزی اردبیل

خانوادگی چهار نفره

پروانه

برزگری

اردبیل

مرکزی اردبیل

خانوادگی سه نفره


استان اصفهان

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

امیرعلی

عسگری

نطنز

عمومی نطنز

نقاشی

فاطمه زهرا

توکلی

شاهین شهر و میمه

شهید علی نقی توکلی لایبید

نقاشی

عارفه

ورپایی

اصفهان

شهید مفتح اصفهان

نقاشی

آرش

آذرپور

دهاقان

آیت الله هاشمی قمبوان

نقاشی

سیدعرفان

باختر

آران و بیدگل

مجتهد الزمان بیدگلی آران و بیدگل

نوجوان

محمدرضا

هاشمی چادگانی

چادگان

دهکده چادگان

بزرگسال

زهره

دهقان پور

اصفهان

ابن مسکویه اصفهان

بزرگسال

سودابه

غفاری

مبارکه

آیت الله هاشمی طالخونچه

خانوادگی پنج نفره

حمیده

دهقانی

برخوار

مصباح الهدی کمشچه

خانوادگی چهار نفره

طیبه

نورمحمدی

خمینی شهر

فرهنگسرای شهرداری درچه

بزرگسال

مژده

خسروی نیا

کاشان

قمصر

پویش

نیایش

طالبیان

شهرضا

شهید همت شهرضا

نقاشی

زهرا

سلطانی

سمیرم

شهر حنا سمیرم

نوجوان

نرجس

کاظمی اسفه

اصفهان

صدر المتالهین  اصفهان

خانوادگی دو نفره

زهرا

علایی طباطبایی

اردستان

مجمر زواره ای زواره

خانوادگی سه نفره


استان البرز

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

مجید

لطفی

ساوجبلاغ

مهستان شهر جدید هشتگرد

بزرگسال

النا

میرزایی

کرج

امیرکبیر کرج

پویش

آیلین

آزاده رنجبر

نظراباد

آیت الله نجم آبادی نجم آباد

نقاشی

علی

برزگری

اشتهارد

امام رضا(ع) رحمانیه

نوجوان

فرح

ربیعی

فردیس

علامه امینی فردیس

خانوادگی دو نفره

مرتضی

سلیمانی نسب

اشتهارد

فرهنگسرای ملاصدرا اشتهارد

خانوادگی سه نفره

هستی

محمدی

نظراباد

امام جواد(ع) احمدآباد

نقاشی

امیرعلی

زارع

فردیس

علامه امینی فردیس

نقاشی

علیرضا

سلیمانی

اشتهارد

فرهنگسرای ملاصدرا اشتهارد

نقاشی

آیلا

دویران

کرج

یاس ماهدشت

نقاشی

امیررضا

احمدپور

نظراباد

امام باقر(ع) نظرآباد

نوجوان

شهلا

نباتی

کرج

یاس ماهدشت

بزرگسال

لیلا

رضایی

نظراباد

امام باقر(ع) نظرآباد

بزرگسال

ایران

آبتین

ساوجبلاغ

مهستان شهر جدید هشتگرد

خانوادگی پنج نفره

مریم

معدنی پور

ساوجبلاغ

بقیة الله (عج) هیو

خانوادگی چهار نفره


استان ایلام

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

مریم

رستمی

چرداول

شهدای زیرتنگ بیجنوند

بزرگسال

نگار

سلیمانی

مهران

امام رضا(ع) مهران

نوجوان

آرمیتا

میرزایی

مهران

امام رضا(ع) مهران

نقاشی

فرشاد

میرانشاهی

بدره

شهید مطهری بدره

خانوادگی دو نفره

فائزه

بشاره صیفی

ایلام

مرکزی ایلام

خانوادگی سه نفره

محمدرضا

آذرپیوند

مهران

امام رضا(ع) مهران

بزرگسال

مرضیه

شاهوردی

مهران

امام سجاد(ع) صالح آباد

بزرگسال

رکسانا

عبده زاده

مهران

امام رضا(ع) مهران

نوجوان

آرین

هادی زاده

آبدانان

امیر کبیر آبدانان

نقاشی

محبوبه

کولیوندی

آبدانان

دکتر شریعتی سراب باغ

نقاشی

رضا

صفرصیفی

مهران

امام رضا(ع) مهران

نقاشی

نرجس

غارتی

آبدانان

دکتر شریعتی سراب باغ

نقاشی

آوا

قاسمیان

مهران

امام رضا(ع) مهران

نقاشی

احمد

صادق نیا

دره شهر

شهید مومنی الوار ارمو

خانوادگی چهار نفره

رعنا

زینی وند

دره شهر

امام خمینی(ره) دره شهر

خانوادگی پنج نفره


استان آذربایجان شرقی

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

پری

کشاورز

عجبشیر

شهید رجایی عجبشیر

بزرگسال

آزیتا

صفاری

اهر

آیت الله نجفی اهری اهر

پویش

آیدا

علی اکبرپور

اهر

آیت الله نجفی اهری اهر

پویش

فاطمه

شخمکاری

مرند

شیخ اسماعیل تائب بناب جدید

نقاشی

مرتضی

جاهدی

شبستر

شهید آوینی وایقان

نقاشی

نگین

دادفرنیا

مراغه

خواجه نصیرالدین طوسی مراغه

نوجوان

محمدهاشم

آسا

اهر

شیخ شهاب الدین اهری

خانوادگی دو نفره

مریم

قبله زاده

تبریز

شهریار تبریز

خانوادگی سه نفره

فائزه

ولی پور

هشترود

فرزانگان هشترود

نقاشی

صدرا

رضایی

تبریز

علامه طباطبایی تبریز

نقاشی

مهسا

کرمی

هریس

خواجه محمد خوشنام خواجه

نوجوان

مریم

برادران

میانه

علامه افضل الدین خونجی آقکــند

بزرگسال

رامین

کلهوری

شبستر

شیخ محمود شبستری شبستر

بزرگسال

پروین

حاجی زاده

تبریز

آیت الله بنی فضل تبریز

خانوادگی چهار نفره

اصغر

مهدی زاده

اسکو

آیت الله حسینی میلانی اسکو

خانوادگی پنج نفره


استان آذربایجان غربی

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

اسرا

انزلی رضائیه قولنجی

ارومیه

یار مهربان قولنجی

نقاشی

فاطمه زهرا

ابراهیم زاده

ارومیه

گنج دانش قوشچی

نقاشی

زهرا

غنی پور

ارومیه

مرکزی ارومیه

نقاشی

ناریا

سید حکیمی

تکاب

ملت تکاب

نقاشی

بهزاد

کچلانلو

شوط

امیرکبیر شوط

نوجوان

گل لاله

مصطفی زاده

ارومیه

مرکزی ارومیه

بزرگسال

زهرا

صفی زاده

خوی

حکمت ایواوغلی

بزرگسال

رسول

معروفی

مهاباد

مجتمع فرهنگی مهاباد

خانوادگی پنج نفره

لیلا

نظرلو

خوی

پانزده خرداد خوی

خانوادگی چهار نفره

سید فاخر

صبری

پیرانشهر

شهید مرتضی آوینی پسوه

بزرگسال

دنیز

تاج گردون

خوی

پانزده خرداد خوی

پویش

اسماعیل

بروکی میلان

شوط

امیرکبیر شوط

نوجوان

رضا

سیروانی

مهاباد

مجتمع فرهنگی مهاباد

خانوادگی دو نفره

مهدیه

جلیلی

سلماس

شهید بهشتی سلماس

خانوادگی سه نفره

زهرا

وهاب زاده قولنجی

ارومیه

یار مهربان قولنجی

نقاشی


استان بوشهر

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

محمدمتین

فخرایی

دیر

مدام دیری دیر

نقاشی

بهار

خجسته

بوشهر

خارگ

نقاشی

حدیث

سبزی

دشتستان

شهید بهشتی برازجان

نقاشی

فاطمه

اختری پور

دشتستان

ثامن الائمه(ع) دشتستان

نقاشی

مریم

کرمی

عسلویه

بعثت نخل تقی

بزرگسال

عبدالله

جهاندیده

دشتستان

شهید اکبر خوشابی

بزرگسال

راضیه

اخلاقی

جم

شهید آذرپیگ

خانوادگی سه نفره

حمیده

پورخزایی

دشتستان

شهید گنجی برازجان

خانوادگی پنج نفره

زلیخا

هاشمی

تنگستان

امام رضا (ع) گورک سادات

بزرگسال

زهرا

دلیرجان

دشتستان

شهید گنجی برازجان

پویش

زهره

جاتوت

بوشهر

شهید امیر جاودان بوشهر

نقاشی

رقیه

علی زاده

دیلم

حضرت رقیه(س) عامری

نوجوان

یوسف

اکبری

دشتی

ولی عصر کاکی

خانوادگی چهار نفره

افشین

رازقی

گناوه

امام جواد(ع) چهار روستایی

نوجوان

غلامحسین

پوراکبری

دشتی

ولی عصر کاکی

خانوادگی دو نفره


استان تهران

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

مهسا

مقصودی

تهران

ابن سینا تهران

بزرگسال

علی

زیمله

تهران

ابن سینا تهران

پویش

ستایش

منتظری

بهارستان

پروین اعتصامی گلستان

نقاشی

مریم

قربانی

شهریار

شهدای مدافع حرم

نوجوان

جعفر

منصوری

رباط کریم

پیامبر اعظم(ص) پرند

خانوادگی دو نفره

زهرا

رضائی

تهران

علامه طباطبایی تهران

خانوادگی پنج نفره

ترنم

رجایی

تهران

محقق حلی تهران

نقاشی

سارا

رحیمی زاده

ری

ابوریحان ده خیر

نقاشی

رقیه

علی محمدی

قرچک

شهید مطهری باقر آباد

نقاشی

امیرعلی

عشرتی

پاکدشت

امام جعفر صادق(ع) پاکدشت

نقاشی

زهرا

احمدوند

ری

شیخ کلینی ری

نوجوان

زینب السادات

صندید

تهران

امامزاده یحیی تهران

نوجوان

معصومه

زارع

بهارستان

خاتم الانبیاء نسیم شهر

بزرگسال

صدف

با مروت پیشخوانی

ملارد

شهید قوشچی ملارد

خانوادگی سه نفره

مهین

کیه

فیروزکوه

استاد امیری فیروزکوهی فیروزکوه

خانوادگی چهار نفره


استان چهارمحال و بختیاری

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

طلعت

حیدری

شهرکرد

مولوی شهرکرد

بزرگسال

زهرا

قاسمی

فارسان

شهید آیت جونقان

پویش

زینب

اسدی فرد

فارسان

شهید آیت جونقان

نقاشی

نرگس

صفری

بروجن

امیرالمومنین(ع) دهنو

نوجوان

حسین

سلیمی بنی

بن

شهدای بن

خانوادگی دو نفره

سیده مریم

حسینی

اردل

شهید باهنر اردل

خانوادگی سه نفره

سارا

محمدی

فارسان

شهید آیت جونقان

نوجوان

امیرمهدی

باقرزاده

فارسان

شهید آیت جونقان

نقاشی

طاها

رفیعی بلداجی

بروجن

بقیه الله بلداجی

نقاشی

مبینا

طهماسبی

لردگان

شهید مطهری لردگان

نقاشی

امیررضا

خیری

اردل

پژمان بختیاری دشتک

نقاشی

خسرو

مرتضایی فر

فارسان

شهید بهشتی فارسان

بزرگسال

ابراهیم

احمدیان

کیار

میرزا ملال دزکی

بزرگسال

طاهره

مولوی

شهرکرد

مولوی شهرکرد

خانوادگی چهار نفره

محمد

علیخانی

بروجن

شهید صدوقی فرادنبه

خانوادگی سه نفره


استان خراسان جنوبی

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

علیرضا

زارعی

درمیان

استاد احمدی بیرجندی اسدیه

بزرگسال

مبینا

قربانیان

فردوس

علامه شیخ مفید اسلامیه

پویش

یگانه

رضایی

زیرکوه

شیخ محسن فقیه حاجی آباد

نقاشی

زینب

مسلم

طبس

امیرکبیر عشق آباد

نوجوان

عباس

عباسپور اول

بشرویه

امام جعفر صادق(ع) ارسک

خانوادگی چهار نفره

مریم

سردار

بشرویه

ملاعبدالله بشروی بشرویه

خانوادگی پنج نفره

فائزه

عباسی

سربیشه

بصیرت سربیشه

نوجوان

حانیه

مظفرزاده

قائنات

شهید بهشتی قاین

نقاشی

محمد

حسام جهانیان

سرایان

شهید علی انصاری آیسک

نقاشی

سید علیرضا

محسن پور محمدی

بشرویه

ملاعبدالله بشروی بشرویه

نقاشی

یوسف

حسن زاده

بشرویه

ملاعبدالله بشروی بشرویه

نقاشی

لیلا

همدم

درمیان

خیران درمیان

بزرگسال

زینب

محمدی بهلولی

بیرجند

ولیعصر(بازداشتگاه موقت بیرجند) بیرجند

بزرگسال

فاطمه

خان زاده

طبس

حضرت حسین بن موسی کاظم(ع) طبس

خانوادگی سه نفره

نرگس

ذبیحی مقدم

طبس

شهید شریف نیا اسفندیار

خانوادگی دو نفره


استان خراسان رضوی

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

محمدصادق

محمدی

زاوه

استا ذبیح الله صاحبکار دولت آباد

بزرگسال

سید مجتبی

حسینی

خوشاب

شهدای سلطان آباد

خانوادگی دو نفره

معصومه

قلعه نوی

سبزوار

شهید مصطفی خمینی روداب

خانوادگی سه نفره

عدنان

اسائی

تربت جام

شهید مطهری تربت جام

نوجوان

سیما

عیدی

خواف

شهید عبدالواحد جلالی سنگان

نقاشی

یاسین

زرقانی

جغتای

شهدای جغتای

پویش

نیوشا

نیک فرد

کاشمر

شهید مدرس کاشمر

پویش

خدیجه

ابراهیمی

مشهد

شهید مفتح مشهد

نقاشی

مائده

بهزیون

نیشابور

دکتر شریعتی نیشابور

نقاشی

عماد

احمدی

بردسکن

استاد احمد آرام بردسکن

نوجوان

علیرضا

فاطمی پور

کاشمر

مهر چهارده معصوم کاشمر

بزرگسال

رضا

شاکری

بردسکن

استاد احمد آرام بردسکن

بزرگسال

استیری

سبزوار

حاج ملاهادی سبزواری سبزوار

خانوادگی پنج نفره

حجیه

بیگم وطن دوست

بجستان

شهید محمد علیپور یونسی

خانوادگی چهار نفره

سوگند

پریشان

مشهد

فردوسی مشهد

نقاشی


استان خراسان شمالی

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

ابوالفضل

رشیدی

فاروج

فاطمه الزهرا (س) فاروج

بزرگسال

امیرعلی

نوری

مانه و سملقان

ثامن اللحجج(ع) بهکده رضوی

نوجوان

یگانه

حسین زاده

شیروان

امام علی(ع) شیروان

پویش

سید قادر

رهبریان

شیروان

شهید حسن رهنما ینگه قلعه

نقاشی

ملیحه

یوسفی

راز

آیت الله شیخ عبدالله رازی راز

خانوادگی دو نفره

برات محمد

پاکدامن

راز

آیت الله شیخ عبدالله رازی راز

خانوادگی سه نفره

صفر محمد

آذری

فاروج

فاطمه الزهرا (س) فاروج

بزرگسال

جواد

رستمی

اسفراین

ابن سینا بام

نوجوان

عطیه

وحدانی بجنوردی

مانه و سملقان

شهید بهشتی آشخانه

نقاشی

گلستان

سرفراز

راز

آیت الله شیخ عبدالله رازی راز

نقاشی

پریا

حیمدی

جاجرم

شهید مطهری جاجرم

نقاشی

فریده

مرادی جوانمرد

راز

آیت الله شیخ عبدالله رازی راز

نقاشی

زلیخا

سرفراز

بجنورد

امام رضا(ع) بجنورد

بزرگسال

مریم

باغبانی

جاجرم

شهید مطهری جاجرم

خانوادگی پنج نفره

فائزه

رمضان پور حسین آباد

شیروان

امام علی(ع) شیروان

خانوادگی چهار نفره


استان خوزستان

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

فاطمه

سعده

شوش

فجر شوش

بزرگسال

سکینه

زمانی

لالی

قیصر امین پور لالی

بزرگسال

عاطفه

بربند

رامهرمز

بشارت رامهرمز

نوجوان

احمد

آلبوغبیش مطلق

ماهشهر

امیرکبیر بندر ماهشهر

خانوادگی دو نفره

یاسمین

امیری

امیدیه

قدس امیدیه

خانوادگی سه نفره

ستاره

جعفری

شوشتر

علامه شیخ شوشتر

پویش

امیرحسین

مستوری

بهبهان

آیت اله وحید بهبهانی بهبهان

نقاشی

حسین

دشتی نژاد

آبادان

ولیعصر(عج) آبادان

نقاشی

فاطمه

گردانی

رامشیر

شهید مطهری رامشیر

نقاشی

حیدر

قبیشاوی

رامشیر

شهید مطهری رامشیر

نوجوان

فاطمه

نیسی

باوی

شهدای ملاثانی

بزرگسال

سیدحسین

امیدیان

بهبهان

شهید مسعود پیشبهار بهبهان

بزرگسال

سیدسعید

موسوی خلف آبادی

رامشیر

شهید مطهری رامشیر

خانوادگی چهار نفره

کیمیا

محمدی نیا

اهواز

شهید باهنر اهواز

نقاشی

فلک ناز

منجزی

شوشتر

شهید شرافت شوشتر

خانوادگی پنج نفره


استان زنجان

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

مریم

نوری

زنجان

سید افضل موسوی زنجان

بزرگسال

علی اصغر

نعمتی

زنجان

اندیشه سپید(روشندلان) زنجان

پویش

محمد مهدی

حیدری

زنجان

اندیشه قره بوته

نقاشی

زهرا

جعفری

سلطانیه

علوی یوسف آباد

نوجوان

عباس

حیدری

زنجان

هدایت بوغداکندی

خانوادگی دو نفره

روح اله

محبی

زنجان

هدایت بوغداکندی

خانوادگی سه نفره

زهرا

میرزاخانی

خرمدره

توحید سوکهریز

نقاشی

علی

محمدلو

زنجان

علامه حلی زنجان

نقاشی

مطهره

مظفری

زنجان

سید افضل موسوی زنجان

نقاشی

لاوین

مصدقی

زنجان

سید افضل موسوی زنجان

نقاشی

سعیده

کلانتری

خدابنده

فجر قیدار

بزرگسال

رقیه

قنبری

ماهنشان

آیت الله موسوی پری

بزرگسال

جواد

بیات

زنجان

سعدی نیک پی

خانوادگی پنج نفره

زینب

عباسی

زنجان

سهروردی زنجان

خانوادگی چهار نفره

پریا

وهاب پور

ابهر

الزهرا ابهر

نوجوان


استان سمنان

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

علی حسین

قلی مرشدی

گرمسار

علامه محمد تقی ایوانکی

بزرگسال

الهام

رامه

آرادان

شهید فهمیده آرادان

نقاشی

زهره

عزیزی

شاهرود

امام رضا(ع) زمان آباد

نوجوان

سعیدرضا

علی بیگی

گرمسار

استاد مطهری گرمسار

خانوادگی دو نفره

امین

یحیی

دامغان

مدیر عالمی دامغان

خانوادگی سه نفره

محیا

شمسی

سرخه

شهید غلامرضا شهروی لاسجرد

پویش

فاطمه زهرا

صابریان

سمنان

کومش سمنان

نقاشی

فاطمه

عسکرنژاد

شاهرود

مهر شاهرود

نوجوان

منا

خاکسارخو

گرمسار

شهدای گرمسار

نقاشی

مطهره

مرتضی

سمنان

مرکزی سمنان

نقاشی

سیدفاضل

حسینی

شاهرود

البرز شاهرود

نقاشی

زهرا

فخار

سمنان

مرکزی سمنان

بزرگسال

زهره

نهانی

سمنان

مرکزی سمنان

بزرگسال

وحید

رهایی

دامغان

حاج علی اصغر درواری دروار

خانوادگی پنج نفره

محمد

پاشایی

سرخه

آیت الله فیض سرخه ای سرخه

خانوادگی چهار نفره


استان سیستان و بلوچستان

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

سلمان

بلیدئی

سرباز

شهدای وحدت راسک

بزرگسال

محمدپارسا

رحمان پور

چابهار

گلشهر چابهار

پویش

معراج

شیخی

چابهار

شهید مدرس نگور

نقاشی

کوثر

حافظی

زابل

ابوسعید سیستانی زابل

نوجوان

نفیسه

زارع

خاش

شهید بهشتی خاش

خانوادگی دو نفره

زهرا

ده مرده پهلوان

زاهدان

نور زاهدان

خانوادگی سه نفره

ویدا

شاه ولی بر

زاهدان

امام حسین(ع) زاهدان

نقاشی

ابراهیم

ثالث تمیز

زهک

امام رضا(ع) محمد شاه کرم

نقاشی

اسرا

مشهدی

زاهدان

امام حسین(ع) زاهدان

نقاشی

محمدصدرا

مشهدی

زاهدان

امام حسین(ع) زاهدان

نقاشی

پریسا

ایرندگانی

ایرانشهر

فجر_انتخاب کتابدار

نوجوان

فاطمه

شیهکی

زاهدان

آیت الله کفعمی خراسانی زاهدان

بزرگسال

سیدمرتضی

کرامتی پور

زاهدان

نور زاهدان

بزرگسال

رضا

کهخایی مقدم

زابل

شهید میر حسینی زابل

خانوادگی چهار نفره

محمدمهدی

نارویی

زاهدان

امام حسین(ع) زاهدان

خانوادگی پنج نفره


استان فارس

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

ام البنین

مظفری

لامرد

قائمیه اشکنان

بزرگسال

الهام

هاشمی

اقلید

بهارستان دژکرد

نوجوان

محمدحسین

برزگر

شیراز

حسینعلی رئیسی شیراز

خانوادگی چهار نفره

مهین

معصومان

استهبان

محقق العلما استهبان

خانوادگی پنج نفره

فاطمه

عارف

داراب

مهمان خراسان - پویش

پویش

دیانا

فرجی

داراب

آیت ا... یحیی انصاری داراب

نوجوان

سارا

غریب شاهی

شیراز

مکتب جعفری شیراز

بزرگسال

روح الله

مکرم

شیراز

امام خمینی (ره) شیراز

بزرگسال

صدیقه

زارع درنیانی

خرامه

محمد رسول الله(ص) خرامه

خانوادگی سه نفره

نرجس

کشاورزی

شیراز

سعدی شیراز

نقاشی

یاسین

هاشمی

بوانات

شهید طلایی کره ای

نوجوان

یسنا

باروزه

گراش

ابن سینا ارد

نقاشی

حسین

داراب پور

کوار

امام هادی(ع) کوار

نقاشی

علی

عزیزی

خرم بید

حضرت روح اله قادرآباد

خانوادگی دو نفره

فاطیما

ملایی

مُهر

اهل بیت(ع) مُهر

نقاشی


استان قزوین

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

ولی

حاجی حسنی

قزوین

علامه رفیعی قزوین

بزرگسال

فاطمه

مولایاری

بوئین زهرا

صاحب الزمان(عج) بوئین زهرا

پویش

طناز

رحمانی

تاکستان

شهید بهشتی تاکستان

نقاشی

محمدجواد

رحیمی

آبیک

امام رضا(ع) آبیک

نوجوان

محسن

صادقی اسفرورینی

تاکستان

علامه طباطبایی اسفرورین

خانوادگی دو نفره

ناهید السادات

حیاتی

قزوین

عارف قزوینی قزوین

خانوادگی سه نفره

سیدیاسین

موسوی

البرز

یادگار امام محمدیه

نقاشی

علی

رحمانی

تاکستان

شهید بهشتی تاکستان

نقاشی

نرگس

عبدی

آبیک

امام محمدباقر(ع) آبیک

نقاشی

نریمان

رحمانی

تاکستان

شهید بهشتی تاکستان

نقاشی

محدثه

معروفخانی

قزوین

هلال احمر

نوجوان

سیده طاهره

طالبی

تاکستان

شهدای فارسجین

بزرگسال

علی اکبر

سیاهکالی مرادی

قزوین

حسن صباح رازمیان

بزرگسال

مهسا

حدادی

قزوین

خواجه نصیرالدین طوسی معلم کلایه

خانوادگی چهار نفره

فاطمه

جلیله وند

البرز

شهدای کمال آباد

خانوادگی سه نفره


استان قم

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

شیرزاد

ملکی لرستانی

قم

اداره کل کتابخانه های عمومی قم

بزرگسال

زینب

سلطانی

قم

الزهرا قم

نوجوان

ملیحه

کرمی

قم

نرگس قم

خانوادگی سه نفره

زهرا

یساری فرد

قم

امامزاده ابراهیم (ع) قم

خانوادگی دو نفره

فاطمه

کریمی فردویی

قم

شهدای فردو

نقاشی

مائده

فاتح

قم

امام علی(ع) قم

نقاشی

فاطمه رقیه

نجفی

قم

شهدای صرم

نقاشی

علی رضا

زین العابدینی

قم

شهدای صرم

نقاشی

علی

نجفی نیا

قم

مریم قم

نقاشی

علیرضا

کربلایی محمدی

قم

امام حسین(ع) دستجرد

نقاشی

فاطمه

شکری

قم

علامه امینی قم

نوجوان

مریم

یزدانی خواه

قم

امام خمینی قم

بزرگسال

پریسا

بقالی زاده

قم

آیت‌الله خامنه‌ای (مرکزی) قم

بزرگسال

عصمت

ابوالحسنی

قم

نرگس قم

خانوادگی چهار نفره

معصومه

معصومه بنکدار آفرانی

قم

نرگس قم

خانوادگی پنج نفره


استان کردستان

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

زهرا

احسنی

بیجار

مرحوم حسن لطف اللّهی بیجار

نقاشی

آراس

سلطانی

کامیاران

شهید حبیب الله نعمتی کامیاران

نوجوان

ادریس

صحرایی

بیجار

مرحوم حسن لطف اللّهی بیجار

خانوادگی دو نفره

حبیب الله

مشیرپناهی

دهگلان

شهید دکتر مجید شهریاری دهگلان

خانوادگی سه نفره

شیما

عبدالملکی

قروه

شهید مدرس قروه

بزرگسال

بتول

مقصودی

سنندج

-

خانوادگی پنج نفره

گلاره

توپچی

- -

نقاشی

سانان

بنفشی

سنندج

امام رضا(ع) سنندج

نقاشی

سارا

شیر محمدی

بانه

نبی اکرم(ص) بانه

نقاشی

ستایش

هوشمند

کامیاران

شهید شیخ حبیب الله معاذی

نقاشی

باران

بی نیاز

سقز

شهید ملا محمد امینی سقز

نقاشی

فریاد

محمدی تازه آباد

سروآباد

شهید جلال بارنامه سروآباد

نوجوان

رقیه

محمودی

بانه

نبی اکرم(ص) بانه

بزرگسال

سولماز

فعله گری

قروه

شهید مدرس قروه

بزرگسال

فائزه

قائم پناه

قروه

شهید مدرس قروه

خانوادگی چهار نفره


استان کرمان

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

مائده

سلطانی

ارزوئیه

لیله القدر ارزوئیه

پویش

رویا

علیزاده

زرند

ایت الله خامنه ای زرند

پویش

ابوالفضل

محسنی

زرند

علامه مجلسی زرند

نقاشی

فاطمه السادات

میرحسینی

زرند

علامه مجلسی زرند

نوجوان

علی

مقبلی هنزایی

رابر

علامه مجلسی رابر

خانوادگی دو نفره

جواد

حسن زاده

زرند

ایت الله خامنه ای زرند

خانوادگی سه نفره

ستاره

تقی زاده

کرمان

۹ دی اختیارآباد

نقاشی

فاطمه

اکبرپور

سیرجان

نبی اکرم(ص) سیرجان

نقاشی

شادان

ایران نژاد

سیرجان

حضرت آیت الله خامنه ای پسوجان

نقاشی

نازنین زهرا

دهقانی

ارزوئیه

امام محمدباقر(ع) دولت آباد

نقاشی

ندا

فدائی پور

بم

مرکزی بم

نوجوان

فاطمه

عبدلی

رفسنجان

مرحوم حاج علی زارع شریف آباد

بزرگسال

مهدیه

خواجویی

زرند

علامه امینی(ره) زرند

بزرگسال

سمیه

دلشادی

بافت

شهید دستغیب بافت

خانوادگی پنج نفره

رحیم

شجاعی پور

بردسیر

شهید صدر بردسیر

خانوادگی چهار نفره


استان کهگیلویه و بویراحمد

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

زهرا

رادمنش

گچساران

شهید تاجگردون

بزرگسال

بی نظیر

ولایتی مقدم

بویراحمد

شهید بهشتی مارگون

پویش

سیده یکتا

تقوی نژاد

لنده

شهید باهنر لنده

نقاشی

سیده زهرا

بیژنی فر

گچساران

امید ده جلیل

نوجوان

عبدالحسین

شهبازی فرد

چرام

شهید رجایی چرام

خانوادگی دو نفره

زینب

دانش نیا

بویراحمد

آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی (ره)

خانوادگی پنج نفره

آرتین

تقوی منفرد

بویراحمد

امام خمینی(ره) یاسوج

بزرگسال

ساناز

فاضلی

کهگیلویه

فرهنگ دهدشت

نقاشی

امیرحسین

کشاورز مطلق

کهگیلویه

امام خمینی (ره)جاورده

نقاشی

فاطمه

واحدیان زاده

بویراحمد

شهید مطهری گراب سفلی

نقاشی

یاسمن

بیا

بویراحمد

ابن سینا قلعه رئیسی

بزرگسال

مهناز

آرون

بویراحمد

شهید بهشتی مارگون

بزرگسال

تیمور

ظهرابی

بویراحمد

فاطمیه تربیت یاسوج

بزرگسال

سمانه

غلامی

بویراحمد

آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی (ره)

خانوادگی چهار نفره

مهدی

محمدی پرور

چرام

شهید رجایی چرام

خانوادگی سه نفره


استان کرمانشاه

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

علی

مهدی پور

دالاهو

امام صادق(ع) کرند غرب

پویش

علی

زرپیکر

گیلانغرب

نبوت سرمست

بزرگسال

الناز

اسکندری

اسلام آباد غرب

شهید مدرس حمیل

نقاشی

رضا

همتی نسب

کرمانشاه

شهید علیمردان ایزدی

نوجوان

حمید

امین نیا

پاوه

وحدت پاوه

خانوادگی دو نفره

اسد

مرادی بانیارانی

دالاهو

امام صادق(ع) کرند غرب

خانوادگی پنج نفره

ریحانه

قادری

هرسین

نبی اکرم(ص) هرسین

نقاشی

مائده

اسماعیلی

گیلانغرب

سهروردی گیلانغرب

نقاشی

بهار

سراب سعیدی

کرمانشاه

شهید آوینی کرمانشاه

نقاشی

امیررضا

نصرالهی قدس

کنگاور

ولیعصر کنگاور

نقاشی

امیرحسین

ویسی

کرند غرب

توحید کرند غرب

نوجوان

علی

حیدری

کرمانشاه

امام علی(ع) کرمانشاه

بزرگسال

فروزان

علی پناه

مرحوم حاج حسین علی خان زنگنه

بزرگسال

هستی

گلمرادی

کنگاور

شهید عراقی کنگاور

خانوادگی چهار نفره

نجم السادات

امامی

کرمانشاه

شهید مطهری کرمانشاه

خانوادگی سه نفره


استان گلستان

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

معصومه

ابراهیمی

کلاله

امیرالمومنین(ع) کلاله

نقاشی

مایسا

امدادی

آق قلا

ابونصر فارابی انبارالوم

نقاشی

امیر

نیک گفتار

مینودشت

فردوسی مینودشت

نقاشی

آیدا

نصیری

آزادشهر

امام سجاد(ع) آزادشهر

نقاشی

فاطمه زهرا

سمیعی پاقلعه

گرگان

میرفندرسکی گرگان

نقاشی

مریم

رضائیان

بندر گز

نوکنده

نوجوان

مهسا

باری

بندر گز

شهید ایرج کردی گز غربی

بزرگسال

صالح

وزیری دوزین

گالیکش

شهید چمران قلی تپه

بزرگسال

نفیسه

صادقلو

رامیان

شیخ عبدالحسین جعفری رامیان

خانوادگی پنج نفره

فاطمه

دیلم محمد آبادی

علی آباد

سید الشهدا محمد آباد علی آباد

خانوادگی چهار نفره

فهیمه

کوهستانی

آزادشهر

ولیعصر(عج) نوده خاندوز

بزرگسال

فاطمه زهرا

تیموری

مینودشت

سید احمد خمینی صفی آباد

نقاشی

مرتضی

روحانی

آزادشهر

امام سجاد(ع) آزادشهر

نوجوان

حسن

حسینعلی

گرگان

میرفندرسکی گرگان

خانوادگی دو نفره

زهرا

نیازی

گمیشان

شهدای خواجه نفس

خانوادگی سه نفره


استان گیلان

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

امیر حسین

عینی زاده

رضوانشهر

باقرالعلوم(ع) رضوانشهر

نقاشی

اهورا

انجم روز

لاهیجان

شهید باهنر لاهیجان

نقاشی

المیرا

محمدی

رودبار

زنده یاد فرشید احمدی رستم آباد

نقاشی

مهراد

عباس زاده سورمی

رشت

امام حسن مجتبی(ع) رشت

نقاشی

آیدا

اسمعیلیان

سیاهکل

شهید مفتح سیاهکل

نقاشی

آرین علی

مینویی

آستارا

پیامبر اعظم(ص) آستارا

نوجوان

عماد

پرستار

آستانه اشرفیه

اهل بیت آستانه اشرفیه

بزرگسال

طوبی

پورادینه همکار

رودسر

آیت الله معصومی اشکوری رحیم آباد

بزرگسال

عباس

عادلی راجیری

ماسال

شهدای ماسال

خانوادگی پنج نفره

فریبرز

غریبی

رضوانشهر

باقرالعلوم(ع) رضوانشهر

خانوادگی چهار نفره

اعظم

رمضانی شالکه

ماسال

شهید علیرضا شیرزاد اولم

بزرگسال

سیدمصطفی

علوی املشی

املش

آیت الله ربانی املشی املش

پویش

فائزه

جوادی نژاد

طوالش

۱۷ شهریور تالش

نوجوان

احمد

شفارودی

رضوانشهر

باقرالعلوم(ع) رضوانشهر

خانوادگی دو نفره

مژگان

اسماعیل زاده

رشت

امیرالمومنین(ع) رشت

خانوادگی سه نفره


استان لرستان

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

یاسمن

جعفری

دلفان

شهید نواب صفوی نورآباد

نوجوان

فاطمه

یوسفوند

خرم آباد

پیامبر اعظم (ص)

نقاشی

گلناز

پاپی

دورود

شهید مطهری

نقاشی

بنیامین

احمدوند

دورود

شهید بهشتی

نقاشی

رضا

اسدالهی

سلسله

ابوریحان الشتر

نقاشی

طناز

پاپی

دورود

شهید مطهری

نقاشی

سبحان

آلویی

بروجرد

آیت‌ا..بروجردی اشترینان

نقاشی

سید حامد

حسینی مجد

خرم آباد

شهید مطهری

بزرگسال

سحر

احسانی

بروجرد

علامه بحرالعلوم

بزرگسال

عسل

ابوالفتحی

بروجرد

شهید باهنر

خانوادگی سه نفره

فاطمه

مددی

کوهدشت

شهید رجائی

خانوادگی دو نفره

فاطمه

مریدی زاده

خرم آباد

شهید مطهری

بزرگسال

نازنین

یاراحمدی

دورود

ملاصدرا کاغه

نوجوان

زینب

حسن زاده مقدم

خرم آباد

حوزه علمیه کمالیه

خانوادگی چهار نفره

طاهره

دهقانی

الیگودرز

امام محمدباقر علیه السلام

خانوادگی پنج نفره


استان مازندران

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

سارا

فرحی رستمی

بهشهر

آیت الله محمد جواد ایازی رستم کلا

پویش

شقایق

یداللهی

بابل

شهیدان نجاریان بابل

نقاشی

مرتضی

قنبری

نکا

باقرالعلوم(ع) نکا

خانوادگی دو نفره

مرجان

ساعدی

تنکابن

پیامبر اعظم(ص) تنکابن

خانوادگی سه نفره

مریم

شریف زاده

ساری

اهل البیت(ع) ساری

بزرگسال

مهدیه

طاهری

سوادکوه

شهدای آلاشت سوادکوه

نوجوان

نورا

اسکندری

سیمرغ

شهید کشوری کیاکلا

نقاشی

فاطیما

باغبان

جویبار

شهید کاکو جویبار

نقاشی

فرهان

فیاض پور

قائم شهر

شهیدان وطنی قائم شهر

نقاشی

فاطمه

متولیان

جویبار

شهید کاکو جویبار

نقاشی

سیده کبری

اسد

ساری

شهید سید مجتبی علمدار ساری

بزرگسال

اسماعیل

اردانه

جویبار

شهید کاکو جویبار

بزرگسال

سیده سمانه

ضیاء پور

بابلسر

مرحوم رحیم محسنی هادی شهر

خانوادگی پنج نفره

تینا

اشکانی

تنکابن

پیامبر اعظم(ص) تنکابن

خانوادگی چهار نفره

محمدرضا

شکوهی

ساری

آزادگان ساری

بزرگسال


استان مرکزی

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

حسین

محمدی

شازند

حضرت زهرا(س) مهاجران

نوجوان

مانیا

بالانژاد

اراک

ابراهیم دهگان اراک

پویش

دانیال

فدایی

خمین

سرداران شهید خمین

نقاشی

حامد

شفیع

اراک

شهید زراستوند اراک

خانوادگی دو نفره

حسین

معصومی نیا

آشتیان

عباس اقبال آشتیانی آشتیان

خانوادگی پنج نفره

حسین

اوتادی

ساوه

ولی عصر(عج) ساوه

بزرگسال

امیرعلی

مهدوی

دلیجان

اشراق دلیجان

نوجوان

ریحانه

کبورانی

تفرش

پروفسور سید محمود حسابی تفرش

نقاشی

امیرحسین

فیاضی

دلیجان

علامه سیدعبدالهادی حسینی دلیجانی

نقاشی

فاطمه

حیدری

تفرش

پروفسور سید محمود حسابی تفرش

نقاشی

یاسمین

نبئی

شازند

شهید مطهری مهاجران

نقاشی

جلیل

محمدی

اراک

ابراهیم دهگان اراک

بزرگسال

ولی اله

حمیدی

دلیجان

فاضلین نراقی نراق

خانوادگی چهار نفره

مینا

کرمی

اراک

ابراهیم دهگان اراک

خانوادگی سه نفره

سمیرا

فدایی

دلیجان

فاضلین نراقی نراق

بزرگسال


استان هرمزگان

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

رازیه

زرنگاری

قشم

ملاصدرا هرمز

بزرگسال

بنیامین

درویشی

میناب

شهیدبهشتی(ره) میناب

نوجوان

رقیه

معراجیان

پارسیان

نبی اکرم(ص) پارسیان

پویش

ملیحه

سلامی هرمزی

بندرعباس

شهید مطهری(ره) بندرعباس

خانوادگی دو نفره

سکینه

رستمی

ابوموسی

شهدای خلیج فارس ابوموسی

خانوادگی سه نفره

امیرعلی

درخشان

بندرلنگه

وحدت بندرلنگه

نقاشی

وصال

دولتی

بندرعباس

علامه طباطبائی(ره) بندرعباس

نقاشی

مبینا

تقی زاده

رودان

شهدای رودان

نقاشی

مهدیه

فرهادی

میناب

شهیدبهشتی(ره) میناب

نقاشی

محمد

شریفی

رودان

شهدای رودان

نقاشی

مبینا

برزو

پارسیان

نبی اکرم(ص) پارسیان

نوجوان

الهه

آردین

رودان

آل طاها بیکاه

بزرگسال

فریبا

کامران

بندرعباس

فرهیختگان ایسین

بزرگسال

محمد علی

قادری

-

فردوسی بندرعباس

خانوادگی پنج نفره

اکبر

اکبر پور

حاجی آباد

الزهرا حاجی آباد

خانوادگی چهار نفره


استان همدان

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

فاطمه

سوری

تویسرکان

بامداد فرسفج

پویش

علی

قاسمی

رزن

شهید مفتح دمق

خانوادگی سه نفره

نرگس

بیات

ملایر

علامه مجلسی ملایر

خانوادگی دو نفره

حمدالله

هیزجی

همدان

امام هادی(ع) هیزج

بزرگسال

سیده درسا

سپهر سید زیادی

همدان

مرکزی همدان

پویش

خدیجه

وجدی مزین

بهار

گنجنامه حسام آباد

خانوادگی پنج نفره

مهسا

عبدالملکی فر

تویسرکان

شهیدمدنی تویسرکان

خانوادگی چهار نفره

امیرعلی

ظهوری

فامنین

آیت‌الله محقق اصله

نوجوان

مهسا

احدی

کبودرآهنگ

رسالت شیرین سو

نقاشی

محمد

شیراوند

نهاوند

سیدالشهدا(ع) گیل آباد

بزرگسال

کاملیا

شریفی نژاد

همدان

مرکزی همدان

نقاشی

علی

ترکاشوند

همدان

اداره‌کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی همدان

بزرگسال

فاطمه

عابدی

کبودرآهنگ

هگمتانه نور آباد

نقاشی

آرزو

همایی

کبودرآهنگ

اشرفی اصفهانی

نقاشی

مهدی

رضایی

همدان

کوثر

نقاشی


استان یزد

نام

نام خانوادگی

شهرستان

کتابخانه

برگزیده بخش

محمد

حیدری ترک آباد

اردکان

شهید فاضل خودستان احمدآباد

بزرگسال

فاطمه

زارع میرک آباد

مهریز

روضه الشهدا میرک آباد

نوجوان

انسیه

دیباوند

یزد

امام حسن مجتبی (ع)

نقاشی

علی اکبر

عسکری

یزد

شهرداری شاهدیه

خانوادگی دو نفره

زهرا

دهقانی

اردکان

حضرت ابوالفضل اردکان

خانوادگی سه نفره

سیده بهاره

زرگرچی

یزد

جهاد دانشگاهی یزد

نقاشی

مرضیه

عباسی

بهاباد

شهید علی اکبر جلیلی بهاباد

نقاشی

نرگس

دهقانی

یزد

علامه محمد تقی جعفری یزد

نقاشی

مهلا

دهقانی

یزد

علامه محمد تقی جعفری یزد

نقاشی

ریحانه

زارع

یزد

علامه محمد تقی جعفری یزد

نقاشی

فاطمه

مزیدی

اشکذر

جوادالائمه شرف آباد

نوجوان

فاطمه

فلاحتی

هرات

ولی عصر (عج) هرات

نوجوان

عاطفه

رعیت

اردکان

مسجد روح الله اردکان

بزرگسال

عظیمه

فروزان

میبد

مرکزی میبد

خانوادگی پنج نفره

فروغ

ثقفی

اردکان

حضرت آیت الله فاضل اردکانی اردکان

خانوادگی چهار نفره

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 81
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما