صفحه اصلي
اخبار نشست کتاب‌خوان
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
وب سايت ها
ورود
3

4

1

2
1397/10/3 دوشنبه در راستای اجرای مصوبات نشست شورای معاونین نهاد در شهرستان رازوجرگلان ؛ کارگاه آموزشی « مشاوره پیش از ازدواج، زندگی و خانواده » برگزارشد در راستای اجرای مصوبات نشست شورای معاونین نهاد با مسئولان شهرستان رازوجرگلان استان خراسان شمالی، نخستین کارگاه آموزشی «مشاوره پیش از ازدواج، زندگی و خانواده » به منظور کاهش آسیب های اجتماعی در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، نخستین کارگاه آموزشی«مشاوره پیش از ازدواج، زندگی و خانواده » در راستای اجرای مصوبات نشست  شورای معاونین نهاد در شهرستان رازوجرگلان و به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی، روز یکشنبه2  دیماه 97 در روستای کلاته ابریشم  و درمحل ساختمان حوزه علمیه و مسجد روستا با حضور80 نفر برگزارشد.

این کارگاه با حضور 50 نفر از خانم‌ها و 30 نفر از آقایان روستا  برگزار شد که در آن علی افشین ، کارشناسی ارشد مشاوره و خانواده از دانشگاه علامه طباطبایی ، مدیر مدرسه ابتدایی روستای بگ پولاد شهرستان راز و جرگلان  ، مدرس دانشگاه پیام نور واحد آشخانه و دانشگاه پیام نور واحد بجنورد  و  سلیمه کوهی ، کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی از دانشگاه آزاد بجنورد ، مشاوره درمانگاه بخش یکه صعود و حصارچه شهرستان راز و جرگلان مباحث آموزشی را برای حاضرین در جلسه ارائه کردند.

در این کارگاه نکات اساسی پیش از ازدواج و نقش خانواده در این مهم  و همچنین مباحثی از قبیل ازدواج عاقلانه، سنتی و عاشقانه تشریح و مورد بحث قرار گرفت و در پایان کارگاه 10 نفر از خانم‌ها و 5 نفر از آقایان توسط مدرسین کارگاه مشاوره شدند.

گفتنی است؛ این کارگاه با مشارکت اداره کل کتابخانه‌های عمومی  و بهزیستی استان و  در راستای اجرای یکی از بندهای تفاهم نامه بین این دو دستگاه برگزارشد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 129