صفحه اصلي
اخبار نشست کتاب‌خوان
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
وب سايت ها
ورود
1

2

3

4

5
1397/7/29 يكشنبه با هدف ترویج کتابخوانی برگزار می شود؛ کتابخانه عمومی شهید بهشتی میزبان برنامه‌های متعدد فرهنگی کتابدار کتابخانه عمومی شهید بهشتی آشخانه گفت:با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و آشنایی کودکان با کتاب برنامه‌های فرهنگی متعددی در طول هفته در محل این کتابخانه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی ، زکیه آذرمهر، کتابدار کتابخانه شهید بهشتی گفت:با هدف ترویج فرهنگ  کتاب و کتابخوانی  و آشنایی کودکان با کتاب عصرهای روز چهارشنبه و پنج شنبه ها معرفی و بلند خوانی قسمتی از کتاب توسط دو نفر از کودکان و نوجوانان  در بخش کودک کتابخانه برگزار می شود .

آذرمهر در ادامه گفت : تا کنون دو جلسه  از این نوع برنامه ها برگزار شده که مورد استقبال قرار گرفته  و به کودکانی که کتاب و داستان معرفی می کنند امتیاز یا جوایزی داده می شود .

لازم به ذکر است ؛ این شیوه از کتابخوانی  می تواند  یک شرایط خوبی برای مطالعه و علاقمند کردن  کودکان به بلند خوانی و خواندن جمعی خلق کند . 

برگزاری مسابقه نقاشی و معرفی کتاب به مناسبت هفته تربیت بدنی ؛

بمناسبت  هفته تربیت بدنی مسابقه نقاشی با موضوع ورزش  و نقش ان در سلامتی برای کودکان و نوجوانان برگزار شد .

آذرمهر گفت: این مسابقه با هدف آشنایی کودکان با ورزشها و بهره گیری از ذهن خلاق انها در ترسیم نقش ورزش در سلامت فعالیتهای جسمانی برگزار شد.

این مسابقه با معرفی 3 برنده با قید قرعه به نام های سپهر صادق زاده، فاطمه محمدی مقدم  و فرناز روحانی به پایان رسید و هدایایی به رسم یاد بود به برندگان اهدا شد.

بازدید دانش اموزان مدرسه مهر و ماه از کتابخانه شهید بهشتی آشخانه ؛

کتابدار کتابخانه شهید بهشتی از بازدید 60 دانش آموز از مدرسه مهر ماه  خبر داد و گفت : کتابخانه شهید بهشتی در طول سال میزبان بازدیدهای مختلفی از دانش اموزان بوده و در این بازدید ها نشست‌های قصه خوانی و جمع خوانی برگزار می شود و دانش اموزان با محیط و بخش های مختلف کتابخانه و شیوه تقسیم بندی کتابهای کودک آشنا می شوند . و در خصوص  نحوه عضویت در کتابخانه برای انها توضیحاتی ارائه می شود .

وی افزود: در بازدیدی که  از طرف مدرسه مهرو ماه صورت گرفت بعد از معرفی حوزه فعالیتهای کتابخانه  دانش اموزان به دلخواه از بین کتابهای داستان، کتابی را انتخاب  کرده و بعد از مطالعه چند نفری به صورت دواطلب خلاصه داستان خوانده شده خود را به دوستان بیان کردند.

منبع: مانه و سملقان
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 242