صفحه اصلي
اخبار نشست کتاب‌خوان
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
وب سايت ها
ورود كاربران


1397/1/18 شنبه به مناسبت هفته سلامت برگزارشد؛ مسابقه رنگ آمیزی و نشست جمع خوانی کتاب « زنگ بهداشت» در کتابخانه شهید بهشتی به مناسبت هفته سلامت و بالا بردن آگاهی کودکان در ارتباط با سلامت و بهداشت، مسابقه رنگ آمیزی و نشست جمع‌خوانی کتاب «زنگ بهداشت» در کتابخانه عمومی شهید بهشتی آشخانه با حضور کودکان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی  خراسان شمالی، زکیه آذرمهر کتابدار کتابخانه شهید بهشتی  گفت: به مناسبت هفته سلامت  مسابقه نقاشی و جمع خوانی کتاب زنگ بهداشت؛  نوشته سید محمد مهاجرانی  ویژه کودکان برگزار شد .

وی افزود: کتاب «زنگ بهداشت»؛  چهارده حدیث در باره سلامتی و بهداشت برای بچه ها  اثری آموزشی و غیر داستانی است که  با بهره گیری از تصاویر گویا و احادیث و اشعار کودکانه درباره بهداشت فردی  اطلاعاتی در اختیار کودکان قرار می دهد .

کتابدار کتابخانه شهید بهشتی گفت: در ابتدای جلسه توضیحاتی درباره هفته سلامت و علت نامگذاری این هفته برای کودکان ارائه شد و تعدادی از کتاب‌ها  در این حوزه معرفی و  سپس کودکان  به جمع خوانی کتاب و رنگ آمیزی پرداختند  و در پایان این مسابقه به‌تمامی شرکت‌کنندگان  به‌رسم یادبود جوایزی اهدا شد.

منبع: مانه و سملقان
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 255
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما