صفحه اصلي
اخبار نشست کتاب‌خوان
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
وب سايت ها
ورود كاربران
1397/1/19 يكشنبه به مناسبت «روز جهانی بهداشت و هفته سلامت»؛ 2 نشست «جمع خوانی» و «روان خوانی» در کتابخانه فرهنگ برگزارشد نشست «جمع خوانی» و «روان خوانی» کتاب‌های راز سلامتی و من می دانم بدنم چگونه با میکروب ها می جنگد در محل کتابخانه عمومی فرهنگ حصار گرمخان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، مریم رضاقلی زاده، مسئول کتابخانه عمومی فرهنگ حصارگرمخان گفت:

 به مناسبت فرارسیدن روز جهانی بهداشت و هفته سلامت دو کتاب "راز سلامتی " و "من می دانم بدنم چگونه با میکروب ها می جنگد" توسط اعضا کودک و نوجوان کتابخانه عمومی فرهنگ شهر حصارگرمخان جمع خوانی و روان خوانی شد.

رضاقلی زاده افزود: هر فرد اگر بخواهد زندگی باکیفیتی داشته باشد ناگزیر باید به سلامت فردی و حتی اجتماعی توجه داشته باشد. این موضوع آنقدر بااهمیت است که سازمان بهداشت جهانی هر سال یک هفته را به عنوان هفته سلامت در نظر میگیرد.

رسالت روز جهانی بهداشت و هفته سلامت ، بالا بردن آگاهی عموم مردم جهان در ارتباط با بحث سلامت و بهداشت است.

در این روز کودکان و نوجوانان کتابخانه عمومی فرهنگ دو کتاب در رابطه با سلامتی و بهداشت را که در برگیرنده خواندنی های جذاب و دانستنی های ارزنده هستند را جمع خوانی نمودند و مطالب مفید و جالبی را آموختند.
منبع: بجنورد
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 236
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما