صفحه اصلي
اخبار نشست کتاب‌خوان
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
وب سايت ها
ورود كاربران1397/2/8 شنبه به همت کتابخانه عمومی امام خمینی(ره)؛ نشست قصه گویی و تصویر خوانی ویژه کودکان اسفراینی برگزارشد نشست قصه گویی همراه با تصویرخوانی ویژه کودکان در مهد کودک بهشت شادی اسفراین به همت کتابدار کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه جلسه قصه گویی از کتاب "معصومین و کودکان "به نویسندگی ابوالفضل هادی منش برای نونهالان پیش دبستانی بهشت شادی برگزار شد.
.زهرا مرادی کتابدار کتابخانه عمومی امام خمینی گفت: در ابتدا   برای کودکان قصه ای از این کتاب در ارتباط با زندگی "امام حسین " با زبان ساده وکودکانه گفته شد. و سپس کتاب "با امام سجاد"به نویسندگی غلامرضا حیدری ابهری به کودکان داده شد واز آنان خواسته شد کا با توجه به تصاویر داستانی با خلاقیت خود ودیدگاه خود تعریف کنند.
مرادی افزود: این کتابها با دارا بودن تصاویر جذاب و مرتبط با این مراسم منبع مناسبی برای قصه گویی و تصویر خوانی گروه سنی الف می باشد.

وی عنوان کرد: هدف از این برنامه،آشنایی بیشتر نونهالان با اخلاق ،رفتار و زندگی ائمه و امامان می باشد.همچنین از دیگر اهداف این مراسم ،ایجاد انگیزه در کودکان برای مطالعه و همچنین ترویج خواندن از سنین کودکی می باشد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 118
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما