صفحه اصلي
اخبار نشست کتاب‌خوان
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
وب سايت ها
ورود كاربران
1397/2/15 شنبه زمانی که علاقه به کتابخوانی سن و سال نمی شناسد؛ عضویت پیرمرد 91 ساله دوینی در کتابخانه عمومی وحدت محمدرضا آرزومند،پیرمرد 91 ساله ساکن روستای دوین شهرستان شیروان و عضو کتابخانه عمومی وحدت این روستا با اشتیاق و علاقه فراوان به کتاب و کتابخوانی روزانه 2 ساعت مطالعه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان خراسان شمالی، مسئول کتابخانه وحدت گفت: محمدرضا آرزومند متولد سال 1306 و 91 ساله ، ساکن روستای دوین است که روزانه 2 ساعت مطالعه می‌کند.این پیرمرد 91 ساله همراه با عصا و با دستانی لرزان به کتابخانه می آید و کتابهای مورد نظر خود را  به امانت می گیرد.

دستان عنوان کرد: حضور افرادی مانند آقای محمدرضا آرزومند و امثال وی که در این سن و سال با روحیه مثال‌زدنی در کتابخانه‌های عمومی، الگو و مایه مسرت و امید بخشی به کتابداران و سایر اعضای کتابخانه است، این پیام را در پی دارد که هیچ‌گاه برای مطالعه و  کتابخوانی دیر نیست.

 آرزومند درباره علاقه مندی به کتاب و کتابخوانی خود می گوید: از سن 12 سالگی به مطالعه کتاب علاقه مند شدم وبه برکت انس با کتاب و عشق به مطالعه تاکنون اشعار بسیاری از شاعران ایرانی را خوانده ام و به کتابهای دینی و تاریخی علاقه فراوانی دارم.
وی در پایان از کتاب‌های قدیمی همچون خاورنامه، کنزالمصائب، امیر حمزه صاحب قران و... که  توسط او مطالعه شده است، یادکرد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 158
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما