صفحه اصلي
اخبار نشست کتاب‌خوان
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
وب سايت ها
ورود كاربران
1397/2/15 شنبه با برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی؛ کتابخانه عمومی رسالت میزبان جشن بزرگ نیمه شعبان روستای زوارم شد جشن بزرگ منجی به مناسبت نیمه شعبان همراه با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و با حضور علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در محل کتابخانه عمومی رسالت روستای زوارم شیروان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی ،فاطمه قدرتی زوارم مسئول کتابخانه رسالت روستای زوارم  گفت: جشن بزرگ نیمه شعبان به مناسبت تولد امام زمان(عج) با حضور اکثریت اعضای کتابخانه، و سایر اهالی روستا در محل این کتابخانه برگزار شد.
قدرتی عنوان‌کرد:  این جشن  با حضور اعضا و خانواده هایشان برگزارشد و از برنامه های اجرا شده در این جشن می توان به نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ای و جمع خوانی کتاب صبح امید، تواشیح، دکلمه، مسابقه طناب کشی، توزیع آش نذری، پذیرایی با شیرینی و شربت، پخش سرود های مذهبی و مداحی، ایستگاه صلوات و نقاشی برای کودکان و نوجوانان و مسابقه کتاب شناسی و دیگر برنامه‌های فرهنگی اشاره کرد.

وی افزود:  نمایشگاه کتابی با موضوع مهدویت  با هدف بالا بردن سطح آگاهی و آشنایی اعضا با مسئولیت های خوددرزمان غیبت و همچنین ترویج فرهنگ عمومی کتاب و کتابخوانی  و همچنین معرفی کتاب درباره زندگی امام زمان توسط تعدادی از اعضا برگزارشد
 مسئول کتابخانه عمومی رسالت تأکیدکرد: اجرای اینگونه  برنامه‌ها موجب شور و اشتیاق دربین کودکان ونوجوانان می شود و همچنیت باعث ترغیب آنان به حضور در کتابخانه و  توسعه فرهنگ کتابخوانی می شود.

گفتنی است؛ که دراین مراسم ابتدا دعای امام زمان(عج)وسپس دوازده هزار  صلوات جهت سلامتی امام زمان(عج) فرستاده شد.وهمچنین در پایان  این مراسم که از ساعت 12 لغایت 15 به طول انجامید به برندگان مسابقات فرهنگی و فعالان کودک کتابخانه هدایایی به رسم یاد بود اهدا شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 129
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما