صفحه اصلي
اخبار نشست کتاب‌خوان
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
وب سايت ها
ورود كاربران
1397/2/17 دوشنبه به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع)؛ مسابقه کتابخوانی از کتاب «پدر، عشق و پسر» در کتابخانه سلمان فارسی برگزار شد به همت کتابخانه عمومی سلمان فارسی شهر ایور و به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان، مسابقه مکتوب کتابخوانی از کتاب پدر، عشق و پسر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی، فاطمه صفرزاده مسئول کتابخانه عمومی سلمان فارسی گفت: به همت کتابخانه سلمان فارسی شهر ایور  و به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان، مسابقه مکتوب کتابخوانی از کتاب " پدر، عشق و پسر" برگزار شد.

این مسابقه با مشارکت 35 نفر از اعضای نوجوان، جوان و بزرگسال کتابخانه برکزار شد و فایل الکترونیکی کتاب در اختیار اعضای شرکت کننده قرار گرفت ، پاسخنامه مسابقه جمع آوری گردید و از برگزیدگان تقدیر به عمل آمد.

کتاب « پدر عشق پسر» داستان کوتاهی است به قلم سید مهدی شجاعی نویسنده معاصر که توسط انتشارات کتاب نیستان روانه بازار نشر شده است و دربردارنده فرازهایی از زندگی حضرت علی اکبر (ع) است. نکته جالب در رابطه با این کتاب راوی آن است، «پدر، عشق، پسر» از دید «عقاب» اسب حضرت علی اکبر (ع) روایت می شود و مخاطب راوی در داستان، لیلی بنت ابی‌مرّه مادر گرامی حضرت علی‌اکبر (ع) است
فصول کتاب با عنوان «مجلس» نامگذاری شده و داستان متشکل از ده مجلس است که در هر مجلس، عقاب با زبانی عاطفی و دلنشین، صحنه‌ای از زندگی حضرت علی‌اکبر(ع) را روایت می‌کند و مجالس پایانی، به شهادت حضرتش در کربلا اختصاص دارد
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 128
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما