صفحه اصلي
اخبار نشست کتاب‌خوان
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
وب سايت ها
ورود كاربران
1397/2/23 يكشنبه همزمان با اعیاد شعبانیه و فرارسیدن ماه میهمانی خدا؛ کلاس سومیهای عضو کتابخانه رسالت آغاز تکلیف و باران شکفتن خود را جشن گرفتند جشن تکلیف15 دانش آموز دختر کلاس سومی روستای زوارم به همت مسئول کتابخانه عمومی رسالت زوارم و با همکاری مجتمع آموزشی شهید چمران 1 در محل بخش کودک این کتابخانه با شوق معصومانه دانش آموزان دختر برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی ، فاطمه قدرتی زوارم مسئول کتابخانه رسالت روستای زوارم گفت: جشن باشکوه به تکلیف رسیدن نوگلان پایه سوم ابتدایی روستای زوارم هم زمان با اعیاد شعبانیه وبا حضور پر رنگ مسئول کتابخانه رسالت و مجتمع آموزشی شهید چمران 1 وبا اجرای زیبای حجت‌الاسلام محمد امینی، روحانی مستقر در روستای زوارم و در کتابخانه عمومی رسالت روستای زوارم برگزار شد. .
قدرتی
عنوان کرد : جشن تکلیف یکی از وقایع مهم در زندگی هر نوجوان است که از اهمیت و ارزش والایی برخوردار است.ایشان همچنین اضافه کرد: سن تکلیف،میثاقی الهی است که خداوند تبارک و تعالی آن را ودیعه ای با ارزش به مومنین و مومنات عالم هدیه داده است که فرشتگانی به عنوان دانش آموز، این جشن عظیم را در صحنه گیتی رقم زدند.

در ادامه حجت‌الاسلام محمد امینی، روحانی مستقر در روستای زوارم تصریح کرد: دانش‌آموزان باید وظایف دینی و شرعی خود را از امروز به درستی انجام دهند.

وی با بیان اینکه برگزاری اینگونه مراسمات و جشن‌ها برای همیشه در ذهن دانش‌آموزان ماندگار می‌ماند، خاطرنشان کرد: امروز که تهاجم فرهنگی دشمن نوجوانان و جوانان این مرز و بوم را هدف قرار داده است باید با برنامه‌ریزی‌های درست فرهنگی نقشه‌های دشمنان را نقش برآب کنیم.
در ادامه این مراسم خانم ایزانلو از معلمین مدرسه ابتدایی بزرگمهر زوارم کتاب قصه های چهارده معصوم از مهدی آذری یزدی را جمع خوانی کرد. ب و پس از اجرای مسابقات متنوعی فرهنگی  از برندگان تقدیر شد.

منبع: شیروان
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 153
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما