صفحه اصلي
اخبار نشست کتاب‌خوان
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
وب سايت ها
ورود كاربران

1397/2/26 چهارشنبه بهار شعبانیه با فعالیتهای فرهنگی کتابخانه شهیدچمران درق شکوفاشد مسئول کتابخانه عمومی شهید چمران درق از برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی همزمان با اعیاد شعبانیه در محل این کتابخانه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی  خراسان شمالی، فهیمه نجف زاده مسئول کتابخانه عمومی شهید چمران درق از برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی  همزمان با   اعیاد شعبانیه در محل این کتابخانه خبرداد.
نجف زاده گفت: به منظور آشنایی اعضای کودک با قصه گویی وبلندخوانی کتاب به همت یکی از مادران قصه گو نشست قصه گویی و بلندخوانی کتاب برگزار شدکه کتابهایی باموضوع بررسی شیوه وسیره زندگانی امام حسین وائمه معصومین پرداخته شد در ادامه این مراسم خانم زهرا باقری مقدم از فعالان فرهنگی و حوزه کتاب با اجرای قصه خوانی کودکان را به هرچه بیشتر قصه خوانی درجهت افزایش روند رشد ذهنی کودکان تشویق کرد.
وی افزود:درراستای بسترسازی جهت حضور علاقمندان به مطالعه در کتابخانه های عمومی وهمچنین ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی همزمان با سالروز ولادت فرخنده حضرت علی اکبر (ع)وروز جوان مسابقه کتابخوانی از کتاب" پدر،عشق،پسر" نویسنده سیدمحمود شجاعی دربین گروه سنی 14تا15 سال اعضای پسر برگزار  و همچنین درپایان مسابقه شمه ای از کتاب مورد نظر مورد بازگویی واقع شد.
کتابدار کتابخانه شهید چمران درق ادامه داد: از شاخص ترین برنامه های این ایام فرخنده برگزاری جشن نیمه شعبان باهمکاری کتابخانه و شهرداری درق در یکی از میادین اصلی شهر بوده که از برنامه های عمده واجرایی کتابخانه دراین مراسم معرفی کتاب واجرای گروه سرود "انتظار یار" بوده که توسط کتابخانه با این عزایزان تمرین به عمل آمدهوگروه مورد نظر به اسم کتابخانه شناخته می شوند. درپایان با اهدای کارت هدیه از طرف امام جمعه محترم از این نونهالان تقدیر شد.

همچنین در تقارن هفته معلم با این اعیاد جشن روز معلم واهدای لوح به معلمین وفرهنگیان فعال حوزه کتاب تقدیرو تشکر به عمل آمدگفتنی است دراین جشن دانش آموزان با نقاشی و تصویر سازی از کتبی که مطالعه کرده بودند از معلمین خود تقدیر  کردند.

ومثل همیشه بازدید دانش آموزان به همراه معلمین و مدیران روزنه ای از امید می باشد که کتابدار رابا بیش از بیش به هدفش امیدوار میکند که دراین ماه دانش آموزان دبستان شهیدملکی این رونق را تقدیم به کتابخانه  کردند.
منبع: گرمه
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 147
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما