يكشنبه 25 آذر 1397   00:46:36خبرهای روز
اخبار شهرستانها
گزارش تصویری
تازه ها
رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی:
علی قربانی، نماینده مردم ۵ شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: کتابخانه‌های عمومی تاثیر بسزایی در ارتقای شاخص‌های فرهنگی و رشد و تعالی فرهنگ عمومی دارند.
در راستای اجرای طرح ويژه ارائه خدمات فرهنگي و مذهبي به جامعه عشايري؛
نشست بررسی راهکارهای تعامل و هم افزایی اداره کل کتابخانه‌های عمومی و امور عشایری استان با حضور مدیران کل دو دستگاه و جمعی از مسئولین و کارشناسان ستادی برگزار شد.
بخشی از برنامه‌های هفته سوم آذرماه کتابخانه‌های عمومی کشور اعلام شد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در هفته سوم آذرماه از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
به همت کتابدار کتابخانه مرکزی( آیت الله مهمان‌نواز)؛
کتابدار کتابخانه عمومی مرکزی بجنورد (آیت الله مهمان نواز) گفت: مسابقه هایکو کتاب با مشارکت کتابخانه‌های عمومی شهرستان بجنورد برگزارشد.
با حضور اعضای کودک و نوجوان ؛
مسابقه نقاشی با عنوان «کتاب ، یار مهربان» ویژه اعضای کودک و نوجوان در بخش کودک کتابخانه عمومی پیامبر اعظم (ص) گرمه برگزار شد.
به همت خیر بجنوردی؛
سرپرست کتابخانه عمومی مرکزی بجنورد( آیت الله مهمان نواز ) گفت: دو نسخه کتاب چاپ سنگی و گراورتوسط خیر بجنوردی به این کتابخانه اهدا شد.
بخشی از برنامه‌های هفته دوم آذرماه کتابخانه‌های عمومی کشور اعلام شد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در هفته دوم آذرماه از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
از سوی دفتر پژوهش و آموزش نهاد کتابخانه های عمومی کشور اعلام شد؛
دفتر پژوهش و آموزش نهاد کتابخانه های عمومی کشور از عدم تمدید مهلت ارسال طرح های پژوهشی خبر داد و ۱۵ آذرماه را آخرین مهلت ارسال پیشنهاده‌ها اعلام کرد.
با هدف توسعه و ترویج فرهنگ قصه گویی؛
کتابداران علاقه‌مند به شرکت در «نخستین جشنواره قصه‌گویی نهاد کتابخانه های عمومی کشور» تا 23آذر ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام و بارگذاری فایل قصه گویی خود در سامانه جشنواره اقدام کنند.
امام جمعه آشخانه در دیدار با کتابداران شهرستان مانه و سملقان:
امام جمعه شهر آشخانه در نشست تقدیر از برگزیدگان کتابخانه‌ای هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان مانه و سملقان، نقش کتاب و کتابخوانی را در اعتلای فرهنگ و توسعه همه جانبه کشور متمایز دانست.
امام جمعه فاروج:
امام جمعه فاروج در بازدید از کتابخانه عمومی ملاصدرا فاروج گفت: امیدواریم به روزی برسیم که کتابخانه ها شلوغ ترین مکان های هر شهر وروستایی باشد.
مدیرکل تأمین منابع نهاد در حاشیه دومین دوره آموزشی مشاوره کتابدار در مشهد مطرح کرد؛
اولین مرحله از دومین دوره آموزشی مشاوره کتابدار با حضور مدیرکل منابع نهاد کتابخانه های عمومی کشور و جمعی از کتابداران کتابخانه های عمومی استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی در مشهد مقدس آغاز شد.
طی اطلاعیه ای؛
طی اطلاعیه ای از سوی دبیرخانه سومین دوره جشنواره خاطره نویسی کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی، فراخوان مشارکت علاقه مندان در این جشنواره منتشر شد.
همزمان با فرارسیدن سالروز ولادت حضرت رسول اکرم(ص)؛
کتابخانه عمومی شهید مراد باتجربه روستای غلامان شهرستان راز و جرگلان با حضور مسئولین استان خراسان شمالی به بهره برداری رسید.
بخشی از برنامه‌های هفته نخست آذرماه کتابخانه‌های عمومی کشور اعلام شد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در هفته نخست آذرماه از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
با معرفی ۴ اثر؛
کتاب‌های «ادب نبوی»، «سزمین آرزوها»، «ماهک و غول سرزمین پارچه‌ها» و «قصه های شب چله» به عنوان آثار ارائه شده در طرح کتاب‌خوان آذر ماه، معرفی شدند.
سرپرست استانداری خراسان شمالی؛
سرپرست استانداری خراسان شمالی در بازدید از کتابخانه مرکزی مرحوم آیت الله مهمان نواز بجنورد، گفت: کتابخانه‌های عمومی نقشی تأثیر گذار در ترویج کتابخوانی و توسعه فرهنگی جامعه دارند.
با مشارکت اداره کتابخانه‌های عمومی و آموزش و پرورش؛
آیین بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی در شهرستان مانه و سملقان با مشارکت اداره کتابخانه‌های عمومی و آموزش و پرورش این شهرستان و به میزبانی دبستان امام صادق (ع) آشخانه برگزارشد.
طی یادداشتی صادرشد؛
مجید پورعیسی، سرپرست استانداری خراسان شمالی به مناسبت هفته کتاب و ترویج فرهنگ کتابخوانی و تکریم مقام کتابدار پیامی صادر کرد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی خبرداد:
مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی گفت: میزان امانت گیری کتاب از کتابخانه های عمومی این استان بیش از میانگین کشور است.
کتابدار روشن‌دل بجنوردی؛
کتابدار روشن‌دل بجنوردی با اشاره به کمبود کتاب‌های صوتی برای نابینایان گفت: برای تبدیل کتاب‌های نوشتاری به صوتی نیاز به مشارکت مردمی وجود دارد.
با هدف بررسی وضعیت کتابخانه‌های عمومی شهرستان صورت گرفت؛
فرماندار شهرستان اسفراین همزمان با هفته کتاب با حضور در کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) از این کتابخانه بازدید کرد.
همراه با اجرای برنامه‌های متعدد فرهنگی در هفته کتاب؛
سرپرست کتابخانه عمومی آیت الله مهمان نوازگفت: کتابداران کتابخانه مرکزی بجنورد با اجرای برنامه های خلاقانه و متنوع فرهنگی میزبان علاقه مندان و اعضا در هفته کتاب هستند.
بخشی از برنامه‌های هفته چهارم آبان‌ماه کتابخانه‌های عمومی کشور اعلام شد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در هفته چهارم آبان‌ماه از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی؛
نماینده مردم شهرستان های فاروج و قوچان در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایس سرانه مطالعه در کشور نیازمند ایجاد زیر ساخت هایی است و کتابدران در صف مقدم کمک به این حوزه هستند.
از سوی پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری منتشر شد؛
پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری همزمان با روز گرامیداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار و بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، مجموعه‌ای از استفتائات معظم‌له پیرامون کتاب را منتشر کرد.
همزمان با هفته کتاب؛
کتابدار کتابخانه عمومی پیامبر اعظم (ص) گرمه گفت:با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و آشنایی کودکان و نوجوانان با اهمیت کتابخوانی «عصرانه ای با کتاب» در سومین روز از هفته کتاب در محل این کتابخانه برگزار شد.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شیروان خبرداد؛
درآغاز هفته کتاب کتبخانه های عمومی شهری وروستایی شهرستان شیروان به همت کتابداران و اعضای فعال کتابخانه‌ها غبار روبی شد.
با حضور جمعی از مدیران و مسئولان فرهنگی کشور؛
همزمان با ایام هفته کتاب و سالروز بزرگداشت علامه طباطبایی، مراسم گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابداری با حضور جمعی از مدیران و مسئولان فرهنگی کشور، در تالار وحدت تهران برگزار شد.
گفت‌وگو با کتابدار نخستین کتابخانه خانگی جرگلان؛
بمناسبت فرارسیدن ایام هفته کتاب و همچنین تأکید نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به توسعه و ترویج کتابخوانی و کاهش آسیب‌های اجتماعی در مناطق محروم با نخستین کتابدار کتابخانه خانگی جرگلان گفتوگویی انجام شد.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی :
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی گفت: جامعه‌ای که اعضای آن آگاه، دانا و کتاب‌خوان باشند پویا و فعال می‌شوند و در تشخیص‌های خود اشتباه نمی‌کنند.
مهری پریرخ در پیامی به مناسبت بزرگداشت روز کتاب کتابخوانی و کتابدار:
مهری پریرخ، استاد علم ارتباطات و دانش شناسی و عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد در پیامی به مراسم بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار تأکید کرد: وظیفه اجتماعی کتابخانه عمومی حل مشکلات جامعه، آموزش و آگاهی رسانی به مردم است.
بیانیه انجمن ارتقای کتابخانه های عمومی به مناسبت هفته کتاب؛
انجمن ارتقای کتابخانه های عمومی به مناسبت هفته کتاب در بیانیه ای ضمن تبریک این روز به کتابداران بر توجه جدی به نقش کتابخانه های عمومی به عنوان مراکز علمی و فرهنگی در بازتعریف سیاست های مرتبط با کتاب و کتابخوانی تأکید کرد.
نماینده ولی فقیه در جمع کتابداران خراسان شمالی:
آیت‌الله ابوالقاسم یعقوبی در دیدار با کتابداران خراسان شمالی کتاب را به عنوان دوست ارزشمند همه انسان ها دانست و مردم را به کتاب خواندن و اهداء کتاب به یکدیگر دعوت کرد.
همزمان با فرارسیدن روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار صورت گرفت؛
به مناسبت آغاز هفته کتاب و کتابخوانی، نشست کتابداران کتابخانه های عمومی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اسفراین به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد.
با حضور مسئولین، دوستداران کتاب و کتابداران؛
آیین بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار با تجلیل از ۱۶ برگزیده استانی و ۲۰ دستگاه برتر در توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی، در خراسان شمالی برگزار شد.
به مناسبت روز بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار صورت می‌پذیرد؛
طرح سراسری عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی، به مناسبت روز بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار، در روزهای ۲۴ و ۲۶ آبان‌ماه در تمامی کتابخانه‌های عمومی کشور انجام می‌شود.
تسلیت:
علی‌محمد جهانی در پیامی درگذشت پدر بزرگوار کارشناس آمار اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان را به ایشان و خانواده محترم‌شان تسلیت گفت.
حال خوش خواندن (۴)
اکبر صحرایی با اشاره به برگزاری کلاس‌های آموزشی، روانشناسی و مشاوره توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، این تلاش‌ها را در کم کردن آسیب‌های اجتماعی مؤثر و ارزشمند عنوان کرد.
حال خوش خواندن (۳)
مصطفی محدثی خراسانی با اشاره به لزوم حضور نهاد کتابخانه‌ها در عرصه عمومی، انتقال بخشی از فعالیت‌های فرهنگی شهرداری‌ها به این نهاد را عاملی برای برقراری ارتباط وسیع میان مردم و کتاب دانست.
به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی ؛
آیین بزرگداشت بیست وششمین دوره هفته کتاب و تکریم مقام کتاب، کتابخوانی و کتابدار در خراسان شمالی به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سه شنبه، 22 آبان ماه برگزار می شود.
حال خوش خواندن (۲)
محمد حاتمی با ابراز خرسندی از اقدامات مؤثر نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در ترویج کتابخوانی،‌ پرورش فکر و اندیشه سالم را زمینه ساز کاهش آسیب‌های اجتماعی و ارتقای سطح فرهنگ کشور دانست.
بخشی از برنامه‌های هفته سوم آبان‌ماه کتابخانه‌های عمومی کشور اعلام شد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در هفته سوم آبان‌ماه از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
همزمان با بیست و ششمین هفته کتاب؛
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی گفت: کتابخانه‌های عمومی استان با برگزاری بیش از ۲۳۰ برنامه فرهنگی در هفته کتاب، میزبان دوستداران و علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی می شوند.
حال خوش خواندن (۱)
یک شاعر و نویسنده گفت: بی اغراق من یک سوم زمان‌هایی که بیدار بوده‌ام را در کتابخانه‌ها گذرانده‌ام، اعم از کتابخانه‌های اطراف منزل محل کار دانشگاه و حتی کتابخانه شخصی خودم در منزل. از کودکی به کتابخانه نزدیک منزل می‌رفتم و این برایم افتخار بزرگی بود.
علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در پیامی درگذشت مادر محترم علی محمد جهانی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی را تسلیت گفت و برای آن مرحومه طلب آمرزش و مغفرت کرد.
انا لله و انا الیه راجعون؛
ضایعه درگذشت والده بزرگوار و مومنه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان را از صمیم قلب تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات را برای آن مرحومه و صبر جمیل برای ایشان و سایر بازماندگان مسئلت می نماییم.
برنامه‌های هفته کتاب نهاد با حضور معاون توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی تشریح شد؛
مهدی رمضانی، معاون توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، با اشاره به مهمترین برنامه‌های نهاد در یکسال گذشته، به تشریح برنامه‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در ایام هفته کتاب و بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار پرداخت.
در حاشیه نشست خبری هفته کتاب و بزرگداشت روز کتاب،‌ کتابخوانی و کتابدار؛
در حاشیه نشست خبری هفته کتاب و بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، از پوستر هفته کتاب نهاد کتابخانه های عمومی کشور رونمایی شد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی؛
رئیس شورای اسلامی و شهردار بجنورد در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر به حمایت از ترویج کتابخوانی و ایجاد بستر برای نهادینه شدن فرهنگ کتابخوانی در مرکز استان خراسان شمالی تاکید کردند.
بيشتر
با حضور اعضای کودک و نوجوان ؛
مسابقه نقاشی با عنوان «کتاب ، یار مهربان» ویژه اعضای کودک و نوجوان در بخش کودک کتابخانه عمومی پیامبر اعظم (ص) گرمه برگزار شد.
به همت کتابداران خراسان شمالی برگزارشد؛
کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی با برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی بمناسبت گرامیداشت ۱۳ آبان، دانش آموزان را با یار مهربان همراه کردند.
بخشی از برنامه‌های هفته دوم آبان‌ماه کتابخانه‌های عمومی اعلام شد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی در هفته دوم آبان‌ماه از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
به مناسبت بزرگداشت 13آبان؛
همزمان بافرارسیدن 13 آبان و روز دانش آموز برنامه های فرهنگی ازجمله نشست کتاب‌خوان مدرسه ای، مسابقه نقاشی و نشست معرفی کتاب «محمد مثل گل بود» به همت کتابخانه عمومی امام حسین(ع) قره مصلی شهرستان مانه و سملقان برگزارشد.
همزمان با فرارسیدن یوم‌الله 13 آبان؛
مسئول کتابخانه عمومی باقرالعلوم (ع) شوقان شهرستان جاجرم از برگزاری نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ای و مسابقه نقاشی با حضور اعضای دانش‌آموز کتابخانه همزمان با فرارسیدن 13 آبان خبر داد.
کتابدار کتابخانه عمومی الزهرا (س) بجنورد گفت: نشست ت هفتگی قصه گویی و قصه خوانی طبق برنامه هر پنجشنیه در کتابخانه عمومی الزهرا( س) برگزار شد.
در راستای سیاست ترویج فرهنگ کتاب وکتابخوانی، کتابخانه عمومی ملاصدرا فاروج همزمان با فرارسیدن روز اربعین اقدام به برپایی نمایشگاه کتاب اربعین کرد.
همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی؛
به همت کتابخانه عمومی شهید محمد ارغیانی شهر صفی آباد اسفراین و باحضور اعضای فعال کودک و نوجوان کتابخانه، کتاب مرد شمشیر و عشق: حضرت امام حسین (ع) نوشته مهدی مرادحاصل معرفی و جمع خوانی شد.
دومین جلسه کارگاه خلاقیت با محوریت آموزش در کتابخانه عمومی الزهرا(س) با حضور اعضای کودک و نوجوان برگزار شد.
با محوریت تبیین برنامه‌های بیست و ششمین دوره هفته کتاب؛
چهارمین نشست شورای اداری اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی با موضوع تشریح برنامه‌های گرامیداشت بیست و ششمین دوره هفته کتاب برگزار شد.
مدیرکل تأمین منابع نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور خبر داد؛
سیدباقر میرعبداللهی، مدیرکل تأمین منابع نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، همزمان با ایام عزاداری اربعین حسینی، از خرید و ارسال چهار عنوان کتاب با موضوع اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به کتابخانه های عمومی کشور خبر داد.
با حضور اعضای نوجوان؛
کتابدار کتابخانه عمومی مرکزی بجنورد گفت: نهمین نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ای کتابخانه عمومی مرکزی بجنورد ویژه اعضای نوجوان کتابخانه برگزار شد.
با حضور اولیا و مربیان دانش آموزان؛
نشست توجیهی راهکار های ترویج فرهنگ کتابخوانی بین خانواده ها همزمان با جلسه انجمن اولیا و مربیان مدرسه پسرانه متین در کتابخانه شهید بهشتی آشخانه برگزار شد.
با حضور ثریا صدقی؛
کارگاه داستان‌نویسی ویژه نوجوانان با تدریس ثریا صدقی در محل کتابخانه عمومی شهید مطهری جاجرم برگزار شد.
با حضور اعضای فعال کودک و نوجوان کتابخانه شهید ارغیانی؛
نشست جمع خوانی کتاب گربه کوچولوی سفید و جیرجیرک: آموزش مفهوم حرکت در کتابخانه عمومی شهید محمد ارغیانی شهر صفی آباد اسفراین برگزار شد.
بيشتر
محمد بن ابراهیم قوامی شیرازی ملقب به صدرالمتالهین یا ملاصدرا ، از بزرگان فلسفه اسلامی و از بزرگترین دانشمندان جهان ، درنهم جمادی الاولی سال 980 قمری در شیراز دیده به جهان گشود.
دل‌نوشته همکار گرامیان، مریم گریوانی، کتابدار کتابخانه موسوی بجنورد که در روزنامه خراسان شمالی چاپ شده است.
ابوالفتح عمر ابن ابراهیم خیام یا خیامی نیشابوری مشهور به حکیم عمر خیام، فیلسوف، ریاضی دان، ستاره شناس و شاعر قرن پنجم هجری قمری/ قرن دوازدهم میلادی است.
ابوالقاسم فردوسی توسی (زادهٔ ۳۱۹ خورشیدی، ۳۲۹ هجری قمری - درگذشتهٔ پیش از ۳۹۷ خورشیدی، ۴۱۱ هجری قمری در توس خراسان)، سخن‌سرای ایرانی و سرایندهٔ شاهنامه حماسهٔ ملی ایران است. فردوسی را بزرگ‌ترین سرایندهٔ پارسی‌گو دانسته‌اند.
5 اردیبهشت؛ سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در طبس
ابومحمد مصلح بن عبدالله مشهور به سعدی شیرازی و مشرف الدین‌ از بزرگترین‌ ستارگان‌ و برجستگان‌ درجه‌ اول‌ آسمان‌ ادب‌ ایران‌ زمین‌ است‌ که‌ با تسلط وصف‌ ناپذیر خود بزرگترین‌ شاهکارهای‌ ادبی‌ ایران‌ را در سرتاسر تاریخ‌ ادبی‌ این‌ کشور خلق‌ نموده‌ است‌. مقامش نزد اهل ادب تا بدانجاست که به وی لقب استاد سخن داده‌اند.
از شعرای نام آور ایران در قرن ششم و هفتم هجری قمری، عطار نیشابوری است. وی در حدود سال 540 در روستای «کدکن» یا «شادیاخ» از کناره های نیشابور، دیده به جهان گشود. پدر و مادر او، افرادی صالح و ارادت مند خواجه کائنات حضرت محمد صلی الله علیه و آله وسلم بودند. از این رو، فرزند دل بند خود را، هم نام حضرت ختمی مرتبت «محمد» نهادند تا این نام نیکو در شخصیت و کمال و الگو پذیری او نقشی بسزا و ارزش مند داشته باشد.
۲۵ اسفند : روز بزرگداشت پروین اعتصامی
پروین اعتصامی، شاعر نامدار معاصر ایران از شاعران قدر اول زبان فارسی است که با تواناترین شعرای مرد، برابری کرده و به گواهی اساتید و سخن شناسان معاصر گوی سبقت را از آنان ربوده است.
این کتاب حاوی خاطرات بیست و سه نوجوان است که توسط ارتش بعث، در عملیات بیت المقدس به اسارت درآمدند و دیکتاتور عراق سعی داشت از این نوجوانان برای ایجاد جنگ روانی علیه ایران استفاده کند که از سوی انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است.
بيشتر
 


ارتباط با مدیر کل
لینک سامانه های اداره کل
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 33288
تعداد بازديد کنندگان سايت: 213433365 تعداد بازديد زيرپورتال: 33526 اين زيرپورتال امروز: 44 سایت در امروز: 5268 اين صفحه امروز: 36
وب سایت ها