صفحه اصلي
اخبار نشست کتاب‌خوان
ارتباط با مدیر کل
اعلانات
بازديدها
پوسترهای کتاب خوان مجازی
تازه‌ها و دل‌نوشته‌ها
تصوير ها
تیتر اخبار
جستجو
خبرهای روز
زمان
کتاب در آینه رسانه ها
گزارش تصویری
لینک سامانه های اداره کل
متون عمومي
مناسبت‌ها
منو
وب سایت ها
وب سايت ها
ورود
4

1

2

3
1397/9/25 يكشنبه با حضور اساتید دانشگاه فرهنگیان بجنورد؛ نشست کتاب‌خوان اختصاصی در خراسان شمالی برگزارشد نشست کتاب‌خوان اختصاصی ویژه اساتید استان خراسان شمالی با حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان بجنورد، اساتید و جمعی از دانشجویان این دانشگاه برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، نخستین نشست کتاب‌خوان اختصاصی این استان در سال جدید، شنبه، بیست و چهارم آذرماه 97 با حضور حبیب صفرزاده، رئیس دانشگاه فرهنگیان بجنورد؛ جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه  و کارشناسان ستادی اداره کل کتابخانه‌های عمومی در محل سالن جلسلت دانشگاه فرهنگیان بجنورد برگزارشد.

حبیب صفرزاده، رئیس دانشگاه فرهنگیان بجنورد در ابتدای شروع این نشست خاطرنشان کرد: کتاب میراثی ماندگار و پدیده ایی شکوهمند و با ارزش است که زندگی بشر را روشن می کند و خداوند بزرگ معجزه ابدی آخرین فرستاده اش را کتاب قرار داد؛ کتابی که سرآمد همه کتاب هاست. آیین آسمانی ما، پرچمدار کتاب و کتابخوانی است

صفرزاده پیرو اهمیت برگزاری چنین نشست‌هایی با هدف معرفی و نقد و بررسی کتاب‌ها افزود: آنچه که می تواند زیبایی ها و زشتی های پنهان در دل هر کتاب را فراروی قرار بدهد، معرفی کتاب‌های خوانده شده برای دیگران و بحث و بررسی در ابعاد مختلف آن است، علی الخصوص که در بین صاحبان قلم و  جویندگان علم و دانش انجام شود.

درادامه 5 تن از اساتید دانشگاه به معرفی کتاب‌های خوانده شده خود پرداختند که به شرح ذیل است.

«مدیریت در موسسات قرآنی- مردمی»، نویسنده: کریم استادی، توسط باقررستمی(دکتری مهندسی صنایع) ؛

این کتاب در سه جلد به چاپ رسیده است جلد اول آن تعاریف - اصول و مهارت های مدیریتی. جلد دوم آن هدف‌گذاري، مديريت زمان و كارآفريني جلد سوم آن يادگيري، فرصت‌شناسي، فن‌آوري اطلاعات و بهره‌وري  می باشد

« تذکره الشهدا: شهدای فرماندهی انتظامی خراسان شمالی بعد از دوران دفاع مقدس»، نویسنده: ابراهیم امیری، توسط ابراهیم امیری(دکتری جغرافیا)؛

این کتاب  در بردارنده اسنادمکتوب و به جا مانده از شهدای مظلوم ناجا بعد از دوران دفاع مقدس و مصاحبه با خانواده گرانقدر ایشان پیرامون ویژگی های شخصیتی شهید از دوران کودکی تا شهادت است .

« سبک های مدیریت  و افزایش درآمد»، نویسنده: ولی رشیدی، توسط ولی رشیدی( فوق لیسانس فلسفه)؛

در این کتاب همان طور که از نام آن پیداست از اصول ومهارت های مدیریتی و برنامه ریزی برای افزایش درآمد  و همچنین رابطه ی بین سبک های رهبری مدیران ارائه شده است.

« تربیت جنسی»، نویسنده : علی نقی فقیهی، توسط علی یزدانی (دکتری الهیات)؛

 در این کتاب معیارهای رفتارهای بهنجار جنسی و تمایز آن از رفتارهای نابهنجار مطرح شده و نمونه هایی از آن ها مورد بررسی قرار گرفته است. کتاب حاضر باتوجه به تجربه های بشر و مشکلات جنسی امروز جوامع سعی کرده است در پرتو آموزه های قرآنی و حدیثی، سمت و سوی تربیت جنسی را تبیین کند و آگاهی های مناسبی برای والدین و مربیان فراهم آورد.

« تاریخچه وهابیت: پاسخ به شبهات»، نویسنده: محمدعلی نظری ، توسط محمدعلی نظری(دکتری الهیات)؛

دراین کتاب ابتدا به ظهور ، شکل گیری و توسعه وهابیت می پردازد وعقاید و افکار این فرقه به صورت مفصل بیان شده  است.

گفتنی است؛  در پایان حاضرین کتاب‌ها را  مورد  نقدو بررسی قرار دادند و با اهدای لوح سپاس و اهدای کتاب از اساتید معرفی کننده  تقدیرشد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 172